Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser'i affetti! Paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu

Bir süredir eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştığı iddia edilen ve her seferinde bu haberleri yalanlayan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz yıl eylül ayında boşandığı Keser'i affetti. Güzel oyuncu, barıştıklarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2021 12:08
Değiştirme Tarihi: 28.11.2021 12:08
Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser'i affetti! Paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu. Zehra ve Zeynep Nisa adında iki kızları olan çift, geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

Sık sık kızları için bir araya gelen ve son dönemde yaptıkları paylaşımlarla kafa karıştıran 28 yaşındaki Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser (33), aralarındaki buzları eriterek; ilişkilerine bir şans daha verdi.

Çift, barıştıklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu. Ersubaşı, paylaştığı bu fotoğrafa "Kalbim" notunu düştü. Mustafa Can Keser ise paylaşımın altına "Minik kuş geri döndü" yazdı.

Keser ise eski eşi ile verdiği benzer bir pozu, "Mis kokulum, can parçam" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Bu kareye kayıtsız kalmayan Ersubaşı ise gönderiye "Can parçam" yorumunu yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser, bir mekanda birlikte eğlenmişlerdi. Keser, o anları Instagram hikayesinden paylaşmıştı. Mustafa Can Keser, Ersubaşı'nın fotoğrafını, 'Manzaram' notunu düşmüştü. Ersubaşı ise o hikayeyi 'Ooo eski kocam' notu ile kendi sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Yayınladıkları fotoğraflarla gündemden düşmeyen Ersubaşı ile Keser çiftin bu paylaşımlarını gören sosyal medya kullanıcıları, "Damla, eski eşini affetmiş" gibi yorumlarda bulunmuştu.

KARDEŞİNİ DE DARP ETTİ 

Daha önce de eşini aldatma görüntüleriyle gündeme gelen Mustafa Can Keser'in 2017 yılında Damla Ersubaşı ve kendi kardeşi Alev Keser'i darp ettiği hatta mahkemelik olduğu öğrenilmişti. Keser şiddet iddialarını kabul etmiş ve pişman olduğunu dile getirmişti.

İlgili Sayfalar: Magazin