Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Daha Genç Görünmek İçin Yüzünüzü Yakar mısın?

Daha Genç Görünmek İçin Yüzünüzü Yakar mısın?

Huo Liao olarak bilinen cilt yakma işlemi Çin’de gerçekleştiriliyor. Kırışıklıkları azaltarak cilde yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

08.03.2013 15:39

Huo Liao olarak bilinen cilt yakma işlemi Çin’de gerçekleştiriliyor. Kırışıklıkları azaltarak cilde yepyeni bir görünüm kazandırıyor.Diğer yapılan işlemlerin ise obezite sorununa kadar çaresi var. Kadınlar her zaman gençleşmenin yollarını ararlar. Fakat Çin’de gerçekleştirilen yüz yakma işlemi her zamankinden daha farklı bir terapi.Güzellik salonlarındaki uzmanlar Huo Liao olarak bilinen yeni bir terapi geliştirdi kadınlar için. Bu terapiyle cildinizdeki hücreler yenileniyor ve daha genç görünüyorsunuz.Uzmanlar, ‘özel bir iksir’ adı verilen alkolle ıslatılmış bir havluyu yakmadan önce vücudunuza uyguluyorlar. Ateşler gitgide büyüyor ve özel iksirin uygulandığı yere yayılıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Huffington Post gazetesine göre, bu tedaviyle cildinizn matlığını sarkmalarını ve kırışıklıklarını alırken uzmanlara göre bu tedavi basit bir soğuk algınlığından obeziteye kadar birçok farklı hastalığı tedavi ediyor.
Yorumlar | 0
üye profil