CZN Burak'ın yangına müdahale görüntüleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

CZN Burak olarak tanınan ünlü restoran işletmecisi Burak Özdemir, Antalya Manavgat'ta günlerdir süren yangına müdahalede bulunurken 'şov yapmakla' eleştirildi. Görüntüler, sosyal medyada sayısız kez paylaşılırken, CZN Burak etiketi Twitter'da gündeme oturdu. 

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2021 15:07
Değiştirme Tarihi: 04.08.2021 15:07

Şef Burak Özdemir, Türkiye'yi saran orman yangınları için kolları sıvadı. Önce erzak yardımı yapan Özdemir, daha sonra görevlilerle yangın söndürme çalışmalarına katıldı.

Eline bir yangın söndürme tüpü alan Özdemir, metrelerce yükselen alevlerin arasına girdi ve müdahalede bulundu. Özdemir'in o anları büyük tepki çekti. Görevlileri yavaşlattığını düşünen bazı sosyal medya kullanıcıları, CZN Burak'ı şov yapmakla suçladı. Bazıları da Burak Özdemir’e destek oldu.

Gelen tepkilerin ardından Burak Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Değerli arkadaşlar benim kimseden hiçbir zaman beklentim olmadı olamaz da… Ben sadece elimden geleni yapamaya çalışıyorum ve elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Bazı arkadaşların kötü niyetleri, yorumları onlara kalsın onlar ne derse desin ben elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim.”

İlgili Sayfalar: Magazin