Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cüneyt Akeroğlu'ndan tepki gören fotoğraf için açıklama

Cüneyt Akeroğlu'ndan tepki gören fotoğraf için açıklama

Dün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla büyük tepki gören moda fotoğrafçısı Cüneyt Akeroğlu, tartışmalara neden olan fotoğrafa açıklık getirdi.

07.10.2016 20:21

Instagram’dan paylaştığı ve 'Louvre Müzesi'nde bir heykele sarılarak çektirdiği' iddia edilen fotoğrafı büyük tepki gören moda fotoğrafçısı Cüneyt Akeroğlu, o fotoğrafla ilgili Instagram hesabından bir açıklama bulundu. Fotoğrafın söz konusu müzede çekilmediğini yazan Akeroğlu açıklamasında, "Orası bir müze değil, özel bir mülktür. Heykelin sahibi tarafından da iznim vardır, nefret yorumlarına gerek yok. Güzel sanatlar okudum ve sanatın her tür çeşidini seviyor ve saygı duyuyorum." ifadelerine yer verdi.

Cüneyt Akeroğlu'ndan açıklama

Dün, ünlü moda dergilerinde moda fotoğrafçılığı yapan Cüneyt Akeroğlu'nun dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesi olan Louvre'da bir heykelin üstüne çıktığı ve bu anın fotoğrafını Instagram’da paylaştığı iddia edilmiş ve gelen tepkiler üzerine Akeroğlu paylaşımını hesabından kaldırmıştı.

Akeroğlu,fotoğrafla ilgili şöyle bir açıklama yayınladı. Akeroğlu açıklamasında şunları dedi:

 'Bu fotoğraf, model yerinde apaçık olarak görüldüğü üzere benim olduğum ve yakın zamanda gelecek olan yeni projem için ışığı test etmek amaçlı çekildi. Orası bir müze değil, özel bir mülktür. Heykelin sahibi tarafından da iznim vardır, nefret yorumlarına gerek yok. Güzel sanatlar okudum ve sanatın her tür çeşidini seviyor ve saygı duyuyorum'.

Cüneyt Akeroğlu'ndan açıklama

Yorumlar | 0
üye profil