Çukur’un Cumali’si Necip Memili’den duygusal paylaşım!

Çukur dizisinde canlandırdığı Cumali karakteriyle herkes tarafından sevilen Necip Memili, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla karısı ve kızına aşkını haykırdı. Necip Memili'nin bu paylaşımı binlerce beğeni aldı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 11:57
Değiştirme Tarihi: 02.10.2020 11:57
Çukur’un Cumali’si Necip Memili’den duygusal paylaşım!

Çukur’un Cumalisi Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu'yla 21 Ocak 2020 tarihinde dünyaevine girmişti. Başarılı oyuncu resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duygusal paylaşımla, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Çiftin dolu dizgin devam eden aşkları 14 Temmuz 2020’de doğan kızları Asya ile perçimlenmişti. Mutlu evlilikleriyle sanat dünyasında örnek gösterilen başarılı oyuncu sosyal medya hesabından kızı ve eşine olan aşkını haykırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

‘AŞIĞIM SİZE KIZLAR’

Kız babası olmanın heyecanını yaşadığını ifade eden Necip Memili mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine gösterdi. Kızı Asya ve eşi Didem Dayıcıoğlu’nun bir pozunu yayınlayan sevilen oyuncu gönderisine, “Aşığım size kızlar” notunu düştü. Necip Memili’nin gönderisine Defne Samyeli ve Pınar Altuğ Atacan gibi ünlü isimler de yorum yaptı.

Usta oyuncunun kızı ve eşiyle olan paylaşımına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.