Çukur hayranlarını sevindirecek gelişme: Aras Bulut Instagram'dan paylaştı

2017 yılından itibaren Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan fenomen dizi Çukur, geçtiğimiz günlerde final yaparak ekran macerasını sonlandırmıştı. Dizinin hayranlarını bir hayli üzen bu durum sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Dizide Yamaç Koçovalı karakterine veren başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli, Çukur hayranlarına güzel bir haber verdi.

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 09:57
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 09:57
Çukur hayranlarını sevindirecek gelişme: Aras Bulut Instagram'dan paylaştı

131. bölümüyle ekranlara veda eden Çukur, hayranlarına büyük üzüntü yaşatmıştı. Çukur'un yıldız ismi Aras Bulut İynemli, veda mesajında güzel haberi paylaştı.

Aras Bulut İynemli, Çukur'a belgesel çekileceğini ifade etti ve şunları söyledi paylaşımında: 

Biraz beklemek istedim. Özellikle bugünü bekledim, veda etmek zor geldi. Çukur... 4 koca yıl... Her hafta... Güzel, değerli ve uzun yol... Yol önemlidir insan hayatında... Her zaman hikayelerin gücüne inandım.

Haber ile ilgili metin girin!.

"HİKAYESİ HEPİMİZE İÇİNE ALDI"

Hikayelere hizmet etmek en değerli isteğim oldu. Biz öyle bir hikâyede buluştuk ki hepimizi içine aldı. Herkese böyle ekip, böyle hikâye nasip olmaz diye var olduk içinde… O yüzden iyi ki varsın, teşekkür ederim Gökhan Horzum.Duygularımı söze dökmekte o kadar zorlanıyorum ki keşke biraz bir şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye, Ya Sidi dinliyorum; Bu kadar oluyor.

"SEYİRCİYE GEÇMESE ANLAMI OLMAZDI"

Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, stresiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve hatalarıyla öyle dolu 4 sene ki... iyi ki ya! Çok değerli, çok özel, her zaman var olacak bir yerlerde!... Peki, her şeyiyle yaptık biz bu hikâyeyi anlattık, seyirciye geçmese, o hikâyeyi paylaşmazsak bir anlamı olur muydu? Kesinlikle olmazdı...

"BELGESELDE NASIL ANLATACAĞIM"

Bizlerle bu hikâyeyi paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese çok teşekkürler... Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı... Kendine iyi bak! Öyle mi? ????????(yazarken gözlerim doldu belgeselde nasıl anlatacağım? ) -belgesel mi var ? Obaaaaa.....Şükürler olsun"