Çukur'a yeni bir isim dahil oldu! Genco Özak kimdir? Çukur Kulkan Erdenet kimdir, nereli?

4. sezonuyla izleyicilerle buluşan Ay Yapım imzalı, sevilen fenomen dizi ‘Çukur’a yeni bir isim daha dahil oldu. Yayımlandığı günden bu yana her bölümü heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Genco Özak katıldı.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2020 15:20
Değiştirme Tarihi: 10.12.2020 15:20
Çukur'a yeni bir isim dahil oldu! Genco Özak kimdir? Çukur Kulkan Erdenet kimdir, nereli?

Yeni bölümüyle her Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekranlara gelen, yeni sezonunda hem reytinglerde hem de sosyal medyada yüksek bir grafik çizen, hikayesiyle her bölüm büyük ses getiren ‘Çukur’a Genco Özak, Kulkan Erdenet karakteriyle dahil oldu.

Genç oyuncunun Erdenet ailesinin küçük oğlunu canlandıracağı dizide ailenin göz bebeği olarak büyütülen ama diğer abilerine hiç benzemeyen, kafasına estiği gibi bir hayat süren Kulkan’ın Koçovalılar’la olan savaşlarında kritik bir noktada durması bekleniyor.

Küçük kardeşin savaşa dahil olmasıyla Çatağay ve Ogeday’ın aile içindeki dengelerinin nasıl değişeceği ise şimdiden heyecan yaratıyor.

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim'in birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki dizinin başrollerinde Aras BUlut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erken ve Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor.
 

GENCO ÖZAK KİMDİR?

2 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Genco Özak, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Kocamın Ailesi dizisi ile kazandı. Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisinde Selim Hayroviç karakterine hayat verdi. Genco Özak, 1.84 metre boyunda, 79 kilo ve Akrep burcudur.