Courteney Cox Brangelina ayrılığından sonra Jennifer Aniston'ı savundu

Courteney Cox Brangelina ayrılığından sonra Jennifer Aniston'ı savundu

Efsane 'Friends'te Jennifer Aniston'ın (Rachel) en yakın arkadaşı Monica'yı canlandıran Courteney Cox, Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanmasından sonra Aniston'ı savundu.

Efsane TV dizisi 'Friends'te Monica ve Rachel rolleriyle gönüllere taht kuran Courteney Cox ve Jennifer Aniston'ın gerçek hayattaki dostlukları Brangelina ayrılığından sonra tekrar pekişti. Courteney Cox, Aniston'ın eski eşi Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanmasıyla ilgili Aniston'dan taraf tuttu. 

 

 

Entertainment Tonight'a konuşan Cox, 'Aslında bunun hakkında konuşarak bile konuyu gereksiz yere yeniden alevlendiriyoruz. Bu konunun Jennifer'la uzaktan yakından alakası yok' dedi.

 

 

Brangelina ayrılığından sonra sosyal medyada pek çok kullanıcı, ayrılık haberini alan Jennifer Aniston'ın Friends'teki eğlenceli ve komik görüntülerini gif olarak paylaşmış, internet Aniston'ın muhtemel sevinci üzerine büyük bir yaygara koparmıştı.

 

Angelina Jolie ve Brad Pitt ayrılığına Twitter'dan tepkiler

 

Konuyla ilgili bugüne kadar sadece 'Karma gerçekleşti' diyen Jennifer Aniston'ı eşi Justin Theroux da savunmuştu. Theroux:  'İnsanlar bu tip çöp haberlere iştahla atılıyor çünkü alıcısı yok. Aslında üzerinde düşünmeye değer daha önemli konular var. Dünyada bu kadar önemli şeyler olup biterken insanların hala bunu konuşabilmesi şok edici' demişti. 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 28/09/2016 16:34:07

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin