Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Coşkun Sabah’ın boşanma davasında hakim davadan çekildi

Coşkun Sabah’ın boşanma davasında hakim davadan çekildi

Coşkun ve Ceyda Sabah'ın halen devam eden boşanma davasında, hakim, Çoşkun Sabah'ın avukatıyla üniversite arkadaşı çıkınca davadan çekilmek zorunda kaldı

29.12.2016 16:52

Coşkun Sabah ve eşinin çekişmeli olarak devam eden boşanma davasında mahkeme hakimi ile Coşkun Sabah’ın avukatı üniversite sıralarından arkadaşı çıkınca hakim davadan çekildi. Ceyda Sabah duruşma sonrasında yaptığı açıklamada boşanmanın anlaşmalı olarak devam edebileceğini söyledi

1995'te Türkiye ikinci güzeli seçilen Ceyda Sabah sanatçı eşi Coşkun Sabah’a ait ihanet mesajlarını yakalayınca boşanma davası açmıştı. Ceyda Sabah 19Coşkun Sabah’ın boşanma davasında hakim davadan çekildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ceyda Sabah 19yıllık eşine, 1 milyon TL maddi, 1 milyon TL manevi olmak üzere açtığı 2 milyon TL'lik tazminat istemli boşanma davası açmıştı.

Bugün görülen duruşmaya çift avukatlarıyla birlikte katıldı. Ancak duruşmanın başlamasıyla ilginç bir tesadüf yaşandı. Davaya bakan Aile Mahkemesi'ne yeni atanan hakim, Coşkun Sabah'ın avukatı Burhan Ateş'in Hukuk Fakültesi'nden sınıf arkadaşı çıktı. Bu tesadüf üzerine hakim davadan çekildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Avukat Burhan Ateş ise Coşkun Sabah'ın kendisine haber vermeden başka bir avukat ile anlaştığını belirterek ünlü sanatçının avukatlığından ayrıldığını belirtti. Gizli görülen duruşmanın çıkışında Ceyda Sabah, "Anlaşmalı olarak boşanma durumu olabilir. Karşı taraf ilk adımı attı. Önümüzdeki günlerde anlaşamazsak, o zaman konuşacağım" dedi.

Eşinden ayrılmaya niyeti olmadığını belirten Coşkun Sabah ise 'Gizlilik kararı var. Konuşmayacağım" dedi.

Hürriyet

Yorumlar | 0
üye profil