Coşkun Göğen'in evlat acısı! "Benim Dünya’m gitti"

Oyuncu Coşkun Göğen, kızı Dünya Göğen'i iki yıl önce kanserden kaybetmişti. Kadın cinayetleri sorulduğunda kızını anımsayan Göğen, "Benim Dünya’m gitti. Allah, evlat acısı kimseye vermesin" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2020 10:57
Değiştirme Tarihi: 04.11.2020 15:29
Coşkun Göğen'in evlat acısı! 'Benim Dünya’m gitti'

 ‘Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı oyuncu Coşkun Göğen, yönetmenliğini Esat Şekeroğlu’nun yaptığı dram/aksiyon türündeki 'Ölüm Tuzağı' isimli filmin çekimleri için Samsun’a geldi. Burada sorulara yanıt veren Göğen, “Lanet olsun diyorum başka ne diyeyim. Benim 3 tane kızım var. Uzay, Dünya, Güneş. Bütün evlatlar bizim evladımız. Ben de bir babayım. Izdırabını ben de bilirim. Duygulandırdınız beni. 2 sene 2 ay önce 39 yaşında kızımı kaybettim. Dünya’m gitti. Evlat acısı Allah kimseye vermesin. Maalesef ben her zaman derim ki; dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı" dedi. 

"SAPIKLAR DIŞARIDA YAŞIYOR"

Göğen sözlerine şöyle devam etti: "Kaygan bir zeminde yaşıyoruz onun için her türlü bela her an başımıza gelebilir. Allah insanları beladan korusun. Bu hastalık değil ki doktor gelsin ilacını versin. Bu sapıklar maalesef dışarıda yaşıyor. O sapıklardan birini de ben canlandırıyorum. Ama ben çok mütevaziyim. Ben işimi yapıyorum. Yörelere göre değişiyor ama hepsinin altında yatan boşluk kültür. Lanetliyorum. En büyük zenginlik sevgi saygı. En büyük zenginlik paylaşmasını bilmek, konuşabilmek. Konuşamayandan kork. Kostümüne kravatına bakma, papyonuna hiç bakma. Konuşamayandan kork."