Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Coşkun Erdem son yolculuğuna uğurlandı

Coşkun Erdem son yolculuğuna uğurlandı

Pazar günü yaşam savaşını kaybeden Coşkun Erdem'i son yolculuğunda yıllardır birlikte çalıştığı meslektaşları yalnız bıraktı.

13.12.2016 09:51

İsviçre'de sahnede beyin kanaması geçiren, Sağlık Bakanlığı'nın devreye girmesiyle cumartesi günü İstanbul'a getirilen ve Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem, pazar sabahı yaşam savaşını kaybetti. 

Ünlü sanatçının cenazesi, dün Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nden kaldırıldı.Erdem'in cenazesine sanat camiasından sadece Orhan Gencebay ve Ateşböceği Ercan katıldı.

coşkun erdem

Cenaze sırasında sanat camiasından katılımın olmamasından yakınan Erdem'in kızı Kader Erdem, "Her şeyden önce çok üzgünüm. Babamı yaşatmak için elimden geleni yaptım. Babam Sibel Can, Bülent Ersoy, Gönül Yazar, Seda Sayan, Zeki Müren, Safiye Ayla, Müzeyyen Senar gibi sanatçılarla çalıştı.

Değerli büyük sanatçılara ulaşmaya çalıştım ama hiç kimseden yardım görmedim. Türkiye'ye geldi ve 48 saatte zaten rahmetli oldu. Bu kadar kişiyle mi kaldırılacaktı babamın cenazesi? Neden bu vefasızlık? Bugün ona yarın bize... Sanat camiası çok vefasızmış" dedi. (Sabah)

Yorumlar | 0
üye profil