Çok tepki çekmişti... Murat Övüç paylaştığı videoyla Yeşim Salkım'dan özür diledi

Antalya'da çıktığı bir mekanda Yeşim Salkım'a ağır küfürler eden Murat Övüç, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla Yeşim Salkım'dan özür dilediğini açıkladı. Öte yandan Murat Övüç'ün özrü sonrası bir paylaşım yapan Yeşim Salkım, geri adım atmayacağının sinyallerini verdi. Salkım, 'Kalabalıkta artislik yapanın tenhada özrü olmaz' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 11:17
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 11:23

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Murat Övüç'ün açıklaması şu şekilde

Artık bir şeyler söyleme zamanı geldi. Sayın Yeşim Salkım hanımefendiden özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti. Kendisinden çok özür diliyorum, lütfen özrümü kabul eylesin. Bu arada çalıştığım firmalara, işyerlerine, 'Murat Övüç'ü çıkarmayın, çıkarırsanız sıkıntı yaşarsınız' gibi tehdit telefonları geliyor. Bunu da yapan 20 kişilik bir örgüt... Tüm firmaları arayıp işlerimi iptal ettiriyorlar. Hiç sıkıntı değil hepsi iptal olsun, hepsini iptal edebilirsiniz. Yaptığım hatanın farkındayım Yeşim Salkım hanım efendiden özür diliyorum ama bir insanın ekmeğiyle oynanmaz, saygılarımı sunuyorum. Sizi çok seviyorum.  

YEŞİM SALKIM AFFETMEDİ

Öte yandan Murat Övüç'ün özrü sonrası bir paylaşım yapan Yeşim Salkım, geri adım atmayacağının sinyallerini verdi. Salkım, 'Kalabalıkta artislik yapanın tenhada özrü olmaz' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

YEŞİM SALKIM MURAT ÖVÜÇ ARASINDA NELER OLMUŞTU? 

Pınar Gültekin cinayeti sonrası yaptığı açıklamayla tepki çeken Murat Övüç, o dönem Yeşim Salkım'ın de eleştirisini almıştı. Olaydan günler sonra, Antalya'da çıktığı bir mekanda, Yeşim Salkım'a ağır küfürler eden Murat Övüç, '"Bir tane şarkıcı var o... Beni kadın düşmanı ilan etmiş. Bütün mağdur kadınların yanındayım. Seni o..." ifadelerini kullanmıştı. 

Yeşim Salkım ise, Twitter hesabından Murat Övüç'ün görüntülerini paylaşarak, "Yorum sizin nerede mağdur kadın var ben yanındayım diyen bu zavallı sizlere emanet ben çok şükür hiç o ağzına aldığı küfürle anılmadım şimdi Murat Övüç, keşke o ağzından çıkanı duysan unutma kontrolsüz güç güç değildir bu ülke çok gördü senin gibileri yok oldular yazık sana" ifadelerini kullanmıştı. 

Ardından Murat Övüç'ün bu sözleri nedeniyle yasal yollara başvuracağını açıklayan Yeşim Salkım, sosyal medyadan açıklama yaptı.

Öte yandan Murat Övüç'ün Yeşim Salkım'a küfür ettiği mekan da harekete geçerek, Murat Övüç ile anlaşmasını sonlandırarak, onun yerine Yeşim Salkım'ın o mekanda sahne alacağını duyurmuştu.