Çocuklar Duymasın'ın Emine'si Melek Şahin'in eski eşi Seksenler'in yıldızı çıktı!

Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Emine rolüyle tanınan oyuncu Melek Şahin'in bir dönem, Ayrılsak da Beraberiz dizisinde de beraber rol aldıkları Seksenler dizisinin yıldızlarından Necmi Yapıcı ile evli olduğu çok az kişi tarafından biliniyor. Melek Şahin ve Necmi Yapıcı'nın yetişkin yaşta oğulları da bulunuyor.

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2022 15:50
Değiştirme Tarihi: 25.03.2022 15:50
Çocuklar Duymasın'ın Emine'si Melek Şahin'in eski eşi Seksenler'in yıldızı çıktı!

 

Ayrılsak da Beraberiz ve Çocuklar Duymasın dizilerindeki Emine rolü ile geniş kitlelerce tanınan Melek Şahin, şimdilerde sadece tiyatro kariyeri ile seyircisiyle buluşuyor. Özel hayatıyla pek gündeme gelmeyen Melek Şahin'in, yetişkin yaşta bir oğlu olduğu ve oğlunun babasının, ünlü oyuncu Necmi Yapıcı olduğu çok az kişi tarafından biliniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

AYRILSAK DA BERABERİZ DİZİSİNDE DE BERABER ROL ALDILAR

Şimdilerde Seksenler dizisinde rol alan Necmi Yapıcı seyirci tarafından Ayrılsak da Beraberiz dizisindeki rolü ile tanınıp sevilmişti. Aynı dizide Melek Şahin de rol almıştı.

İki isim Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde de aynı dönemlerde okumuşlardı. Aynı yıllarda Özgür Ozan, Şinasi Yurtsever ve Aylin Kabasakal da mezun olmuştu.

İlgili Sayfalar: Magazin