Çocuklar Duymasın'ın Emine'si Melek Şahin'den alkışlanacak hareket!

Çocuklar Duymasın adlı diziyle adı bütünleşen ve ismini bu diziyle tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran Melek Şahin, pandemi döneminde yaptığı anlamlı hareketle herkesin gönlünü kazandı. Diktiği maskelerden gelen parayla sokak hayvanlarına yardım eden Melek Şahin, herkesin takdirini kazandı.

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 12:34
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 12:34
Çocuklar Duymasın'ın Emine'si Melek Şahin'den alkışlanacak hareket!

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Emine karakteriyle herkes tarafından tanınan Melek Şahin, koronavirüs dönemin yaptığı anlamlı hareketle herkesin gönlünü kazandı. 

Evde diktiği özel maskelerle internet üzerinden satış yapmaya başlayan Melek Şahin, pandemi sürecinde elde ettiği gelirle sokak hayvanlarına mama ve tedavi desteği sağladı.

Mele Şahin, önceleri hobi olarak başladığı bu projenin giderek büyümesinden çok mutlu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Melek Şahin şöyle konuştu: “Hepimiz zorlu bir süreçten geçtik ve hala geçirmekteyiz. Hayvanlar, çocuklar ve doğa ile ilgili konulara duyarsız kalamıyorum. Maalesef ki pandemi döneminde ormana, sokağa terk edilmiş ve aç kalmış kurtarılmayı bekleyen çok can oldu. Bu gerçekten çok üzücü... Sosyal medya aracılığıyla insanlar ne kadar seslerini duyursalar da yine de yetersiz kalıyorlar. Ben de pandemi döneminde sokak canları için daha fazla ne yapabilirim diye düşünürken kendime yapmış olduğum maskeyi sonrasında sokak canları için dikip gelirini mama ve tedavi desteğine dönüştürmek istedim. İyi ki de yapmışım. Gönülden yapılan her işin hayırlı olacağına ve şans getireceğine de inanmışımdır hep. Şimdi projemi biraz daha büyüterek daha çok cana destek olmak istiyorum.” 

İlgili Sayfalar: Magazin