Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'ye tepki! Doğum anını paylaşmıştı...

Çocuklar Duymasın adlı diziyle adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran Ayşecan Tatari, geçtiğimiz günlerde anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Doğum anında Instagram bir foto paylaşan Ayşecan Tatari'ye bazı takipçileri tepki gösterdi. Gösterilen tepki sonrası Ayşecan Tatari'nin eşi Edip Tepeli o yorumlara karşılık verdi.

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 08.12.2020 09:31
Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'ye tepki! Doğum anını paylaşmıştı...

Çocuklar Duymasın dizisiyle tanınan ve değişimiyle dikkat çeken Ayşecan Tatari kıza süre önce anne oldu. Instagram hesabında kızıyla ve doğumuyla ilgili fotoğraflar paylaşan Tatari'nin son paylaşımına tepki geldi.

Doğum anını paylaşan Ayşecan Tatari'yi bazı takipçileri eleştirdi. Bazı yorumlar da hayli ağırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eşini doğumda yalnız bırakmayan oyuncu Edip Tepeli ise bazı takipçilere yılmadan yanıt verdi. Bir takipçisi Tatari'ye "Yani duygusal birşeyler yazdınız diye bu görüntüyü normalleştiremezsiniz kusura bakmayın ama keşfetteydi o yüzden geldim yazdım size merakımdan ya da tanıdığımdan değil yani bu kadar açık ve özel bir anı neden insan milyonlarla paylaşır yanlış çok yanlış" yazdı. Bu yorum Edip Tepeli'yi kızdırdı. Tepeli eşine olumsuz yorum yazanlara tek tek yanıt verdi.

İşte Tepeli'nin verdiği yanıtlardan bazıları:

“Yorumunuzun kendisinden başka utanacak bir şey yok.”
“Doğal olan bir şey nasıl anormal olarak değerlendirilir, vallahi delireceğim.”
“Kötü niyetli insanlar ‘ne der, nasıl bakar’ gibi sebeplerle kendimize otosansür uygulamayalım.”
“Bunun gizlenmesi gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum. Anlaşılması gereken ‘Şunu niye paylaştın?’ sorusu. Bu, yaşam hürriyetine müdahaledir.”