Çıplak paylaşımlarıyla şöhret olan Arthur O Urso 9 kadınla aynı anda... Yaptığı pes dedirtti!

Sosyal medya fenomeni Arthur O Urso, özgür aşkı kutlamak ve tek eşliliği protesto etmek için toplu bir düğünle dokuz kadınla birden evlendi. Düğün Sao Paulo şehrinde bir Katolik kilisesinde gerçekleşti.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 13:09
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 13:12
Çıplak paylaşımlarıyla şöhret olan Arthur O Urso 9 kadınla aynı anda... Yaptığı pes dedirtti!

Brezilyalı model Arthur O Urso, özgür aşkı kutlamak için toplu bir düğünde dokuz kadınla evlenmeye karar verdi. Sosyal medyada paylaştığı seksi içeriklerle dikkatleri üzerine çeken Arthur O Urso zaten kendisini gibi fenomen olan Luana Kazaki ile evliydi. İkili sosyal medya hesaplarından diğer çiftlere yönelik paylaştıkları cinsellik tüyoları ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında çıplak bir şekilde bisiklet sürmeleri sayesinde popüler olmuştu.

ÇIPLAK PAYLAŞIMLARIYLA ÜNLENMİŞTİ

İlk evlendiklerinde, Arthur ve Luana, Cap D'Agde'da çekildikleri balayı pozlarıyla ün kazanmıştı. Tartışmalı Fransız şehrinde kıyafet giymek yasak ve her ikisi de şehrin çeşitli turistik noktalarında tamamen çıplak gezinin tadını çıkarttıkları pozlarını yayınlanmıştı.

Çıplak olma aşklarından bahseden ikili, Mart ayında "Avrupa'yı dolaşacağız ve dünyanın en özgür yerlerini göstereceğiz" demişti. İkilinin evliliklerinde dolaşan kara bulutların ardından Arthur O Urso, radikal bir düğün töreniyle hafızalara kazındı.


 

İlgili Sayfalar: Magazin