Cinsel saldırıyla suçlanan Marilyn Manson’ın evine polis baskını

Los Angeles polisi dünyaca ünlü rock yıldızı Marilyn Manson’ın evine baskın yaptı. Arama izni bulunan polis ekibi, o sırada evde bulunmayan şarkıcının evine zorla giriş yaptı. Eski partnerleri tarafından cinsel saldırıyla suçlanan 52 yaşındaki Manson’ın evindeki hard disklere inceleme yapılmak üzere el koyuldu.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 13:17
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 17:05
Cinsel saldırıyla suçlanan Marilyn Manson’ın evine polis baskını

Gerçek adı Brian Hugh Warner olan 52 yaşındaki rock yıldızı Marilyn Manson, 15’ten fazla kadın tarafından cinsel saldırıyla suçlanıyor. Manson daha önce bu suçlamaları “Yakın ilişkilerimi her zaman rızaya dayalı ve benimle aynı kafa yapısına sahip partnerlerimle yaşadım. Nasıl ve nedense geçmişi yanlış sunmaya çalışsalar da gerçek bu.” diyerek reddetmişti.

Fiziksel, cinsel ve duygusal şiddete maruz kaldıklarını kamuoyuna açıklayan kadınlardan bazıları Manson’a dava da açmıştı. Westworld dizisiyle ünlenen aktris Evan Rachel Wood, geçtiğimiz Şubat ayında eski nişanlısı Marilyn Manson’ı ifşa etmiş ve kendisini “korkunç şekilde istismar ve manipüle ettiğini” açıklamıştı. Manson yanıt olarak “gerçeğin çarpıtmaları” demişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Game of Thrones dizisinde yer alan aktris Esme Bianco da Mayıs ayında Manson’a dava açtı. Bianco’nun iddialarına göre; Manson kendisini aç ve susuz bırakmış, odasına kilitlemiş, kırbaçlamış, elektrik vermiş ve geceleri odasına girip ona tecavüz etmekle tehdit etmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Marilyn Manson’ın eski asistanı da kendisine cinsel saldırı suçlamasında bulunup dava açmış ve “bulunduğu konumun gücünü, ününü ve bağlantılarını kullanıp onu çalıştığı süre boyunca mağdur ettiğini” söylemişti.

İlgili Sayfalar: Magazin