Çiğdem Batur: Şizofren bir kadını oynamak istiyorum

Çiğdem Batur: Şizofren bir kadını oynamak istiyorum

Oyuncu Çiğdem Batur Hadi Be'ye konuk oldu Emre Saygı'nın sorularını yanıtladı. Batur, şizofren bir kadını canlandırmak istediğini söyledi.

Emre Saygı’nın Younow’dan canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Çiğdem Batur oldu. Güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çeken Çiğdem Batur, canlı yayında Younow takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

çiğdem batur

Şizofren bir kadını oynamak istiyorum
Geçmişte canlandırdığı karakterlerin aksine, yer alacağı yeni projelerde şizofren bir kadın karakterini oynamayı çok istediğini belirten Çiğdem Batur “Oyunculuğuna hayran olduğum isimlerin başında Charlize Theron geliyor. Çünkü çok uç bir karakter. Bende onun gibi kendimi zorlayacak psikolojik sorunları olan bir kadını oynamak istiyorum.

Bizde standart karakterler var; şık kadın, aldatılan kadın, nispeten ara ara güçlü kadın… Ben oyunculuğumu zorlayabilecek, üzerine düşünebileceğim, araştırabileceğim ve ani duygu değişimleri olan, şizofren bir kadın karakterini oynamayı çok isterim" dedi. 

Görüntülenme : 1141 Yayınlanma Tarihi: 18/08/2016 09:54:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin