Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cicişler hamburger yemeye devam etti!

Cicişler hamburger yemeye devam etti!

Yunanistan'da bir hamburgere 500 lira vermeleri olay haline gelen Ciciş kardeşler, Bebek'teki bir fast food restoranında hamburger yerken görüntülendi.

27.06.2016 12:10

Yunanistan tatilinde yedikleri Kobe etinden yapılan hamburgerin parasını sevgililerinin ödediğini anlatan Ceyda Ersoy "Hesabı onların ödemesi gayet normal. Herkesin sevgilisi olabilir. Nasıl karısına kocası bakıyorsa benim sevgilim varsa bana bakmak zorunda. Tabii tatil masraflarımı ve herşeyimi karşılamak zorunda. O zaman ne işe yarar o sevgili?" diye konuştu.

EBRU POLAT ANCAK 3. OLUREsra Ersoy ise Kobe etinden yapılan hamburgerin ağzında lezzet patlaması yaptığını belirtip, "Fiyatı olay oldu. bu kadar konuşulacağını bilmiyorduk. Kobe etiydi, o etin kilosu zaten pahalı olduğu için fiyat da öyleydi. Yiyince değişik bir tat oluyor. Damak zevki farklı lezzet patlaması yaşıyorsunuz. Yerken orgazm olduk yani" dedi. Oyuncu ya da şarkıcı olmadıklarını böyle bir yetenekleri bulunmadığını sözlerine ekleyen ikili, Türkiye'de ikon olarak görüldüklerini sözlerine ekledi. Ersoy kardeşler, kendisini Türkiye'nin en seksi kadını olduğunu söyleyen Ebru Polat'a ise "En seksi dediniz mi duracaksınız, bir varız. Ben buna katılmıyorum çünkü erkekler genelde seksilik denince bizim ismimizi söylüyor. Biz Türkiye'nin en seksi kadınlarıyız. Ebru Polat ikinci ya da üçüncü olabilir" sözleriyle meydan okudu.

Yorumlar | 0
üye profil