Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Çiçeği burnunda çifti çıldırtan yorumlar!

Tuğba Beyazoğlu, Rüzgar Erkoçlar ile evliliğinin ardından yapılan yorumlara daha fazla dayanamadı...

01.10.2017 10:40

Rüzgar Erkoçlar ile dünyaevine giren Tuğba Beyazoğlu, haklarında yapılan eleştirilere cevap verdi: Biz aşkı ilk günkü gibi yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız! Eşi Rüzgar Erkoçlar da bu sözlere "Ağzına sağlık canım eşim" şeklinde destek verdi.

Geçtiğimiz şubat ayında nişanlanan Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu, geçtiğimiz gün Sarıyer Bahçeköy'de düzenlenen nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi.

'Ağzına sağlık canım eşim'
Önceki gün damatlığını çıkarmadan Nişantaşı'nda bir kuyumcuya giden ve takıları nakde çevirirken görüntülenen 31 yaşındaki oyuncu ve eşi kötü eleştirilere sosyal medyadan cevap verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

'Biraz laf sokmak hakkım'
Tuğba Beyazoğlu, sosyal medyada yayınladığı açıklamada, "Hey siz boş insanlar. İçleri fesatlık çürümüş kişilikler söylediklerinizi tabii ki kaale almıyoruz. Çünkü siz hiçbir şeysiniz bu hayatta ve öyle de toprağa gireceksiniz. Biz aşkı yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız. Biraz laf sokmak hakkım bence. Gerektiği yerde çok da güzel üslup değiştirip cevap veririm. Dua edin seviyenize inmiyorum. Resimlerimize, mutluluğumuza bakıp siz orada imrenirken biz de bu resim gibi gülmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Eşinin bu açıklamalarına destek veren Rüzgar Erkoçlar 'Ağzına sağlık canım eşim' mesajını paylaştı.

Rüzgar Erkoçlar’dan kuyumcu tepkisi
Eşiyle birlikte düğünden hemen sonra bir kuyumcuda görüntülenen Rüzgar Erkoçlar hakkında yapılan bu haberlerin maksatlı bir şekilde çıkarıldığını söyleyerek sosyal medya hesabından bu habere tepki gösterdi. İşte Rüzgar’ın o tepkisi: “Arkadaşlar, insanlar adım üzerinden nereden prim yaparım kafası yaşıyorlar maalesef… Ortaya bir şey atılınca basından bazı arkadaşlar sağolsun aslı astarı olmayan şeyleri haber diye yazıyorlar komik… Röportaj yapmak istemiş olabilirler, o da yanlış hatırlamıyorsam 6 ay öncesiydi. Yani hemen düğünden sonra böyle bir şeyi haber yapma niyetleri belli. Benim yaptığı röportajlar ve çıktığım canlı yayınlar ortada, sınırlı sayıda… Medyaya mal olmuş biri olabilir ama genelde işimle anılmayı tercih ettim hep! Sudan nem kapıp karşı tarafı da dinlemeden yargısız infaz yapmayın. Röportaj teklifini kabul etmiyorsam da bu karalanacağın anlamına gelmiyor. Kişiselleştirmeye gerek yok bu x bir yayın grubu olduğunda da aynı şekilde yaklaşıyorum… Teşekkürler” 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
ilker aslan 1 yıl önce
evlenebilir,kime ne çakı gibi delikanlı olmuş yakışlıda olmuş,bırakın artık böyle insanların peşini adam tercihini yapmış,geçmişi ve geleceği kimseyi ilgilendirmez,alem başkasıyla uğraşcağına önce gitsin kendine baksın,yoksa hayatı kaçıracak..rn