Chloe Loughnan'dan 'evlilik' açıklaması

Şarkıcı Serdar Ortaç'ın eski eşi, İrlandalı model Chloe Loughmam, çocukluk arkadaşı ve hemşehrisi olan yeni sevgilisi Andy O'Connell ile önceki gün Nişantaşı'ndaydı. City’s'de alışveriş yapan Chloe, AVM çıkışında futbolcu aşkı ile objektiflere mutluluk pozu verdi. Kanal D'de her hafta sonu ekranlara gelen 'Magazin D' programını sunmaya başlayan model, "Evlilik düşünceniz var mı?" sorusunu cevapladı.

Yayınlanma Tarihi: 27.07.2022 14:50
Değiştirme Tarihi: 27.07.2022 14:50
Chloe Loughnan'dan 'evlilik' açıklaması

Chloe Louhghnan, geçtiğimiz günlerde Akaretler'deki bir kafede görüntülenmişti. Türkiye'ye döndüğü için mutlu olduğunu belirten İrlandalı model, "Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna şu karşılığı vermişti:

Aslında başvurmayı planlıyorum, birkaç yıl burada olmadığım için gelemedim diye yapamadım ama bu kez olacak. İsterim tabii. 11 yıl önce gelmiştim buraya, artık burası benim evim gibi. İşlerim için başka ülkelere de gitmek zorundayım, Amerika'da ve İrlanda'da ajanslara bağlıyım, bir yerde kalmıyorum. Bir gün bir yerde kalacağım, inşallah orası Türkiye olacak.

"ÇOK İLGİYE ALIŞAMADI"

Chloe, önceki gün futbolcu aşkı Andy O'Connell ile City’s Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Loughnan, yeni sevgilisiyle tanışma süresi ve gelecek planları hakkında, "Bizim İrlanda’da çok fazla ünlü yok. O yüzden çok alışamadı böyle ilgiye. Eskiden bu yana tanışıyoruz" açıklamasını yaptı.

"EVLİLİK OLABİLİR ASLINDA"

Ünlü popçu Serdar Ortaç'la beş yıllık evliliğini 2019'da anlaşmalı olarak tek celsede sonlandıran 30 yaşındaki model, "Evlilik düşünceniz var mı?" sorusuna, "Kim bilir. Olabilir aslında" yanıtını verdi.

"SERDAR ORTAÇ HABERİ DE SUNARIM"

Magazin D sunucusu, "Serdar Ortaç hakkında evlilik ya da aşk haberlerini sunar mısınız?" sorusu üzerine ise şu ifadelerini kullandı:
Artık magazin işinin içindeyim, programda her şeyi öğreniyorum. Her hafta benim için daha kolaylaşıyor. Tabii ki kötü haberler gelmesin, güzel haberleri gelsin. Sunarım.

"SERDAR'A KÖTÜ DUYGULAR BESLEMİYORUM"

Loughnan, eski eşiyle boşandıktan sonra görüşmediklerini, ancak hakkında hiçbir zaman kötü düşünmediğini söylemişti: Konuşamıyoruz, umarım her şey iyidir sağlıklıdır, bayağı zaman olmuş, üç sene falan. Serdar bana göre çok iyi insan, hiç ona kötü duygular beslemiyorum. Onun için en iyisini isterim.

"NAFAKA KONUSUNU KAPATTIK"

Chloe'nin boşandıktan sonra nafaka alamadığı için Serdar Ortaç'ın evine haciz gönderdiği iddia edilmişti. Ünlü model, nafaka konusuyla ilgili olarak, "Nafaka haberleri sürekli çıkıyor ama ben okumuyorum. Onlar çok önceydi unuttuk. Yeni bir hayat başladı şimdi. O konuyu kapattık artık. Yeni, güzel şeylerden konuşalım. Bunlar eski konular" şeklinde konuşmuştu.

İlgili Sayfalar: Magazin