Chloe Ferry tangalı pozuyla sosyal medyada resmen olay oldu!

Dünyaca ünlü televizyon yıldızı Chloe Ferry, cesur pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Türkiye'de göğüs ameliyatı olan güzel yıldız, Instagram hesabından tangalı pozlarını paylaşarak adeta olay yarattı.

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2020 14:42
Değiştirme Tarihi: 01.12.2020 14:42
Chloe Ferry tangalı pozuyla sosyal medyada resmen olay oldu!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan televizyon yıldızı Chloe Ferry, verdiği kiloları göstermek için takipçileriyle tangalı fotoğrafını paylaştı. Chloe Ferry'nin cesur paylaşımları sosyal medyayı adeta salladı.

Geçen ay Türkiye'de göğüs operasyonu geçiren Tv yıldızı Chloe Ferry, ülkesine döndükten sonra evine kapanmış ve karantina süresini doldurmuştu. Ardından partilerde görüntülenen ünlü isim şu sıralar yine evde vakit geçirmeye başladı.

Ferry kilo verdikten sonra özgüvenini yeniden kazandı ve yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. 15 kilo veren Ferry iddiasını ortaya koydu.

3,5 milyon takipçisine iddialı bir paylaşım yapan ünlü isim ince belini ve kalçalarını göstermekten sakınmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şeftali rengi tangasıyla kendini gösteren Ferry arkasını dönmeyi de ihmal etmedi. Formunu korumaya devam eden Chloe Ferry; egzersizlerine ve sağlıklı beslenmeye devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Chloe'nin yaşam tarzı değişiklikleri ise hayranlarından eleştiri alıyor. Hayranları Chloe'yi çok sıska olduğu için eleştirerek kaburgalarının sayıldığını söylüyor.