Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cher'den tepki çeken İstanbul paylaşımı

Cher'den tepki çeken İstanbul paylaşımı

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Cher'in Atatürk Havalimanı saldırılarından sonra yaptığı sosyal medya paylaşımına tepki yağdı.

30.06.2016 12:02

Önceki gece Atatürk Havalimanı’nda 42 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısından sonra dünyaca ünlü yıldızlardan Türkiye’ye destek ve teröre tepki mesajları yağdı.ABD’li ünlü şarkıcı ve oyuncu Cher de saldırı sonrası sosyal medyadan mesaj paylaşan ünlülerdendi.  

“Türkiye havalimanındaki masum insanlar için hepimiz dua ediyoruz” mesajının sonunda yer verdiği bomba ve patlama emojisinden dolayı 70 yaşındaki yıldız “samimi olmamakla” suçlandı. 

WE ALL PRAY FOR INNOCENT PPL IN TURKEY AIRPORT ????

— Cher (@cher) 28 Haziran 2016

"BÜYÜ BİRAZ!" MESAJLARITwitter kullanıcıları, Cher’in attığı taziye tweet’ini süslemek için kullandığı bomba ve patlama emojisinde komik bir taraf göremediklerini söyleyerek şarkıcıyı eleştirdi. Cher’e Twitter üzerinden yapılan yorumlardan bazıları şöyle:“Cher, senin yardıma ihtiyacın var. Böyle bir trajedi için bu tarz emojiler kullanman...”“Gerçekten mi Cher? Bomba emojisi mi? Büyü biraz!”“Büyü biraz demek istiyorum ama senin yaşında bu nasıl olacak? Çok duyarsızsın!”

ÖZÜR DİLEDİSosyal medya tepkileri üzerine tweet atarak özür dileyen Cher, "Yersiz ve zamansız bomba emojisi üzerine düşünüyorum. Bahanesi yok. 140 karakterden daha fazlasını anlatmaya yardım etmesi için iki emoji kullandım. Üzgünüm" mesajını paylaştı. (Ntv)

 

Talked 2friends from UK Tonight.They R“Well Gutted”…Feeling So Depressed.Others feel lost????Couple I Know Just bought house??&House market????

— Cher (@cher) 29 Haziran 2016
Yorumlar | 0
üye profil