Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ceylan Ertem: İltifat edildiğinde ağlıyorum

Ceylan Ertem: İltifat edildiğinde ağlıyorum

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem hakkında merak edilenleri anlattı.

03.06.2017 10:58

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Ceylan Ertem oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı ‘Hadi Be’ canlı yayınında Ceylan Ertem, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.

 Hala eski kafalıyım Kendisini hala eski kafalı olduğunu ve bu nedenle single yapmadığını söyleyen Ceylan Ertem “ Hala eski kafalı olduğum için single değil de albüm yapıyorum. Çünkü bir anı paylaşıyorum. Hala daha single yapmaya  uzağım” dedi.

 İltifat edildiğinde ağlıyorum Kendisine iltifat edildiğinde utandığını ve güzel olmadığını düşündüğünü söyleyen Ceylan Ertem “ Güzelliğime iltifat edildiğinde utanıyorum. Çünkü güzellik geçici bir şey ve ayrıca güzel olduğumu düşünmüyorum.  Çevremdeki insanlar ayrıca yaptığım işlere iltifat ettiklerinde kendimi tutamayıp ağlıyorum” dedi.

 

ceylan ertem 

 

Göbekli insanları seviyorum Yemek yemeyi sevdiğini, kadında ve erkekte göbeği sevdiğini söyleyen Ceylan Ertem “ Sağlığımızı bozmayacaksa eğer yemek yemeliyiz. Yarın ölecekmiş gibi yaşamalıyız. Ben fit birisi değilim. Kadında ve erkekte de göbeği seviyorum. Böyle şeylere takılmıyorum” dedi. 

Sahnede ağzıma sinek kaçtı Sahnede başına ilginç olaylar geldiğini ve ağzına sinek kaçtığını söyleyen Ceylan Ertem “ Sahne de yaşadığım en ilginç şeylerden birisi, bir festivalde şarkı söylerken ağzıma sinek kaçtı. Sineği yuttum ve tüm gece şarkı söylerken sürekli öksürdüm” dedi. 

Eski kocamın soyadını kullandım Instagram sayfasının hacklendiğini ve eski kimlik bilgileriyle geri aldığı için eski eşinin soyadının olduğunu söyleyen Ceylan Ertem “Instagram sayfam çalındığında eski kimlik bilgilerimle geri verdiler. Oradaki bilgilerimde eski kocamın soyadı vardı. Bir ay boyunca eski kocam aradı ve bu durumla çok eğlendik” dedi. 

Hastalıklarım engelliyor Uçağa binmekten çok korktuğunu, yurtdışına dahil arabayla gittiğini ve hastalıklardan dolayı hayatında birçok şeyi yapamadığını söyleyen Ceylan Ertem “Korktuğum için uçağa binemiyorum. Yurtdışına sürekli arabayla gidiyorum. Pek memnun değilim bu durumdan. Yaşadığım bir çok hastalıktan dolayı sadece uçağa binememek değil, hayatımda da birçok şeyi yapamıyorum. Ama daha kötü durumda olanları görünce, uçağa binememem çok önemli bir şey değilmiş diyorum” dedi. 

Yorumlar | 0
üye profil