Ceylan Ertem'den çok konuşulacak Serdar Ortaç sözleri: Onu görmeye dayanamıyorum

Şarkıcı Ceylan Ertem, verdiği online konserde Serdar Ortaç ile ilgili çok konuşulacak sözlere imza attı. Serdar Ortaç'a dayanamadığını söyleyen Ceylan Ertem, 'Hala popüler olmasına olumlu bir gözle bakamıyorum' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2021 13:23
Değiştirme Tarihi: 06.01.2021 13:23
Ceylan Ertem'den çok konuşulacak Serdar Ortaç sözleri: Onu görmeye dayanamıyorum

Ceylan Ertem, Serdar Ortaç ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Verdiği online konserde Serdar Ortaç için konuşan Ertem, " Serdar Ortaç'ı görmeye dayanamıyorum. Hala popüler olmasına olumlu bir gözle bakmıyorum. Ahmet Kaya'nın kalbini kırdılar ve o bu yüzden ülkesinden uzakta, kalp krizinden kaybettik. Bu kadar güzel şarkılar yazmış değerli biriydi. Bazıları tarih iz bırakır, bazıları da öyle olmadıkları halde para kazanır" dedi.

SERDAR ORTAÇ YILLAR ÖNCEKİ O OLAYLA İLGİLİ ŞUNLARI SÖYLEMİŞTİ

"O sahnede olmaktan pişmanım. O grubun içinde o anı yaşamaktan pişmanım. Allah benim belamı versin ki o gün orada olduğum için. Herkes diyor ki çatal attın. Hiçbir şey atmadım. Binlerce kez özür diliyorum bütün Ahmet Kaya hayranlarından. İnşallah kabul ederler. En büyük pişmanlıklarımdan biridir rahmetlinin bu yaşadıklarına alet olmak. Allah belamı versin..." şeklinde bir açıklama bile yapmıştı.