Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ceyhun Yılmaz: Muhteşem Yüzyıl'da oynayacaktım

Ceyhun Yılmaz: Muhteşem Yüzyıl'da oynayacaktım

Ünlü sunucu ve oyuncu Ceyhun Yılmaz, Muhteşem Yüzyıl dizisinden teklif geldiğini ancak bir türlü oynayamadığını anlattı.

05.12.2016 09:53

Emre Saygı’nın Youtube’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü  sunucu ve oyuncu Ceyhun Yılmaz oldu. Ceyhun Yılmaz canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

Eskiden kadın gibiydim Yaşadığı ilginç anılarını anlatan Ceyhun Yılmaz küçükken annesiyle birlikte kadınlar hamamına gittiğini belirterek “ Annem beni sürekli kadınlar hamamına ve günlere götürürdü. Bir süre sonra kadın gibi davranmaya başladım. Çay servis ederken göğüslerimi kapatıyordum. Hareketlerim kadın gibiydi. Ama bence kadın olmak daha güzel bir şey çok şanslılar. Ben kadınlar günü veya hamama gitmek daha zevkli erkeklerle öyle ortamlar yok ve eğlenemiyorsun” diye konuştu.

Maddi birikimim yok Sosyal medya kullanıcılarından gelen ‘Filmdeki gibi çakallıklar yapıyor musunuz? sorusuna Ceyhun Yılmaz “ Sevdiğim bir abimin lafı vardır. Parayı bulursan kaybedersin insan kazan derdi.  Ben maddi anlamda hiç birikim yapmadım. Lüks bir hayatta yaşamıyorum zaten. Dostlarım benim için daha önemli. Minimum masrafı olan insanlarla geziyorum. Parasız kalmıyorum çokta harcamıyorum” diye konuştu. Babam bıçakla saçımı kesti Yıllardır sakallarının kesilmediğini hatırlatılması üzerine Ceyhun Yılmaz “ Aslında kesiyorum ama sinek kaydı traş olmuyorum. Birde şimdi tüm keller sakal uzatıyor bende herkese benzememek için sakallarımı biraz kısa kestiriyorum. Saçlarımı da kazıtıyorum çünkü çok saçım yok zaten kel gibiyim Ayrıca saçlarım eskiden çok uzundu bir gece babam makas bulamayıp ben uyurken saçlarımı bıçakla kesmişti” diye konuştu. 

ceyhun yılmaz 

Muhteşem Yüzyıl’da oynayacaktım “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde de oynamak üzere olduğunu ama bunun son anda gerçekleşmediğini anlatan Ceyhun Yılmaz  “Sakallarımı bir ara 12 cm uzattım. Bir sohbette Timur Savcı’yla konuşurken sakalların tam Muhteşem Yüzyıl için dedi. Kesme sakallarını seni arayacağım dedi ama sonra dizi final yaptı. Daha sonraki sezon oynayacaksın dediler ama yine aramadılar. Bende çocuklar gibi sürekli arayıp ne zaman oynayacağım demedim. Muhteşem Yüzyıl maceram başlamadan bitti” dedi. Perran abla bize yemek yapıyor Usta Sunucu Ceyhun Yılmaz yakın dostu Perran Kutman’ı neden ekranlarda göremiyoruz sorusu üzerine “ Demek ki istediği projeler kendisine gelmiyor. Birde büyük oyuncular her rolü de kabul etmiyorlar doğal olarak. Ama biz sürekli görüşüyoruz. Perran abla evinde ağırlıyor güzel yemekler yapıyor. Ayrıca annemin vefatında da hep benim yanımda olmuştur kendisi” dedi. Dizi izlerken ağladım Programın kapanışında Emre Saygı’nın “Hep insanları güldürüyorsun hiç ağladın mı” sorusuna Ceyhun Yılmaz “ Ben ağlamam hiç ancak geçtiğimiz günlerde Star Tv’deki “ Anne” dizisini izlerken çok ağladım. Vahide Perçin çok sevdiğim birisidir. Annemi kaybettikten sonra böyle diziler izlemiyorum ama dayanamadım izledim ve ağladım”  diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil