Ceyda Düvenci'den estetik açıklaması!

Katıldığı bir programda hakkında bilinmeyenlerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Ceyda Düvenci, estetik hakkında da konuştu.  Düvenci, hiç estetik yaptırmadığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2021 14:47
Değiştirme Tarihi: 15.05.2021 14:47
Ceyda Düvenci'den estetik açıklaması!

YouTube’da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına katılan oyuncu Ceyda Düvenci, hiç estetik yaptırmadığını söyledi.

Ceyda Düvenci, "Hiç estetiğim yok. Kök hücre yaptırdım sadece. Kulak arkasından hücreni alıyorlar, protein kaplarının içinde çoğaltıp deri altına veriyorlar. Normalde her sene yapılması gerekiyor ama aşırı ödlek biriyim" dedi.

44 yaşındaki oyuncu, "Bir keresinde de alnımda keskin bir çizgim vardı, 'onu bir botoks ile hallederiz' dediler ve oldu" açıklamasını yaptı.

"YAKINDA SAHAYA ÇIKACAĞIZ"

Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldığını belirten Düvenci, "Şu an İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde okuyorum. Çocuklarla ilgili cinsel istismar meselesine çok takığım. İstismardan sebep ‘porno kültüründe çocuk yetiştirmek’ ve ‘9-12 yaş için cinsellik eğitimi’ alıyorum. Bir de yaratıcı drama eğitimi tamamlıyorum öğretmen olmak için. Çocukların beden algılarını oluşturmak ve duygu durumlarını fark etmelerini sağlamak üzerine bir müfredat oluşturuyorum. Türkiye’de 200 kişiyiz bu eğitimi alan ve yakında sahaya çıkacağız" ifadelerini kullandı.
 

Etiketler: Ceyda Düvenci - estetik