Ceyda Düvenci'den çocuk itirafı!

Ceyda Düvenci'den çocuk itirafı!

'Babam ve Ailesi' dizisinde rol alan Ceyda Düvenci, Hürriyet Gazetesi'ne özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Bülent Şakrak ile evli olan Ceyda Düvenci'den bebek itirafı geldi. İşte Ceyda Düvenci'nin samimi açıklamaları;* Amerika’da bir ameliyat oldun. Bu tekrar anne olabilmek için miydi?
- Tamamen bebek için ameliyat oldum. Servikal yetmezliğim var. Bu durum Türkiye’de ve dünyada birçok kadında var. Servikal yetmezliği aslında bir organ eksikliği. Rahim ağzı ya da tıbbi adıyla serviks, rahimin dış dünya ile bağlantısını sağlar. Rahim ağzı kasları bende doğuştan yok. Bu yüzden tedavi olmaya gittim.* Bundan sonraki süreçte neler olacak?
- Allah nasip ederse bir çocuk istiyoruz. Tüp bebek de yapılabiliyor. Doğumu, bu operasyonu bilen bir doğum doktorunun yapması gerekiyor.* Kızınız Melisa nasıl?
- Melisa iyi. Bizim onunla olan yolculuğumuz bir ömür boyu. Hedefimiz kızımın sağlıklı şekilde; kaslarının, kemik yapısının herhangi ameliyat müdahalesine kalmadan büyümesi.* Eşiniz Bülent Şakrak da bu konuda sizin en büyük destekçilerinizden.
- Evet, Melisa’yla çok iyi anlaşıyorlar. Benim için büyük bir şans. Hayat da böyle bir şey zaten. Allah sana zorluklar veriyor, yanında da şanslar da sunuyor.Kaynak:hurriyet.com.tr

Görüntülenme : 1719 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 16:49:46
Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 15:59:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin