Cevap karşısında şaşkına dönen Kenan İmirzalıoğlu sessiz kalamadı!

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya yöneltilen bir soru sosyal medyada da dikkat çekti. Soruda, "Hangisi, Yeşilçam filmlerinde genellikle 'kötü adam' karakterini canlandırmasıyla bilinen oyunculardan biri değildir?" ifadeleri yer aldı. Uzun süre düşünen yarışmacı, doğru cevaptan emin olamayınca çekilme kararı aldı. Öncesinde 'Erol Taş' diyen yarışmacının cevabını duyan Kenan İmirzalıoğlu ise şaşkınlığını gizleyemedi ve 'İyi ki yarışmadan çekildin' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 14:32
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 14:32

Sunuculuğunu oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı Kim Milyoner Olmak İster, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarışmada sorulan Yeşilçam sorusu ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmada "Hangisi, Yeşilçam filmlerinde genellikle 'kötü adam' karakterini canlandırmasıyla bilinen oyunculardan biri değildir?" sorusu soruldu. Doğru cevabı bilmeyen kadın yarışmacısı ise bütün joker haklarını kullandığı için yarışmadan çekilme kararı aldı. 3 şık arasında kalan yarışmacı doğru cevabın Erol Taş olduğunu düşündüğünü belirtti. Sorunun doğru cevabı ise Nubar Terziyan idi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Erol Taş cevabını duyunca şaşkınlığını gizleyemeyen Kenan İmirzalıoğlu da kahkaha atarak "Erol Taş, Yeşilçam'da kötü adam rolü denilince ilk akla gelen isim. İyi ki çekilmişsin" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin