Çetin Altay: Seri katili oynayacağım

Çetin Altay: Seri katili oynayacağım
Yayınlanma Tarihi: 19.05.2017 11:11 | Değiştirme Tarihi: 19.05.2017 11:11

Ünlü oyuncu Çetin Altay hakkında merak edilenleri anlattı.

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Çetin Altay oldu. Çetin Altay, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

 

çetin altay
 
 

Filmlerimi sayarken zorlanıyorum


 
2 yıl içerisinde 8 filmde yer aldığını ve oynadığı filmleri sayarken zorlandığını söyleyen Çetin Altay “ 2 yıl içinde 8 film çektik. Bazen sorduklarında bende düşünüyorum kaç tane filmde yer aldım diye. Bir film vizyona girmeden diğerinin fragmanı ortaya çıkıyor” dedi.
 


Whatsapp kullanamıyorum
 
Telefon kullanamadığını ve teknoloji ile arasının kötü olduğunu söyleyen Çetin Altay “ Ben telefon kullanamıyorum. Yıllardır akıllı telefon kullanamadım. Teknoloji konusunda biraz sıkıntılıyım. Nişanlım Gamze bazen bir şey olduğunda ilgileniyor. Whatsapp kullanamıyorum mesela “ dedi.
 
Fotoğraflarım selde zarar gördü
 
Çocukluğuna dair anılarının yer aldığı fotoğraflarının sel felaketinde kaybolduğunu söyleyen Çetin Altay “ Çocukluğumda bir sel felaketi yaşadık. O gün tüm fotoğraflarımız, anılarımız kayboldu ve zarar gördü. Bazen yakın dostlarımız bana çocukluk fotoğraflarımı gönderiyor bizde senin fotoğrafların var diye “ dedi.
 


Seri katili oynayacağım
 
Komedi filmlerinde komik karakterleri canlandırdığını ancak yakında seri katili canlandıracağı bir projede yer alacağını söyleyen Çetin Altay “Hep komik karakterler oynuyorum ve herkes bunu soruyor. İileride birkaç projemiz var onların içinde birisinde bir seri katil rolü var birde sert karakterleri canlandıracağım bir film projemiz var” dedi.