Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Çeşme'de tepki çeken eğlence!

Çeşme'de tepki çeken eğlence!

Oyuncu Gizem Karaca’nın sevgilisi Kemal Ekmekçi’nin başından aşağıya bin liralık şampanya, onlarca yumurta ve kilolarca un döküldü. Sosyal medyada yayınlanan eğlence videosuna bazı kullanıcılar tepki gösterdi.

14.07.2016 12:19

Geçtiğimiz günlerde tuvalet kapılarına Bülent Ersoy'un eski ve yeni halinin fotoğraflarını koyarak tepki çeken Çeşme'deki Tren Beach, yine gündemde... Aya Yorgi Koyu'nun bu sezonki en popüler adreslerinden olan mekan, önceki gün yaşanan bir yaş günü kutlamasıyla eleştiri oklarının hedefinde yer aldı. 

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Mekanın sahibi Kemal Ekmekçi, oyuncu sevgilisi Gizem Karaca ve dostlarıyla eğlendiği sırada olanlar oldu. Genç işletmecinin arkadaşları, Ekmekçi'nin başından aşağıya ellerindeki un, yumurta ve şampanyayı döktü. Bu sırada çıkan kargaşada Ekmekçi'nin oyuncu aşkı da zor anlar yaşadı.

Ekmekçi'nin başından aşağıya bin liralık şampanya, onlarca yumurta ve kilolarca unun döküldüğü video sosyal medyada paylaşıldı. Bazı kullanıcılar, bu videoya tepki gösterdi.

Genç işletmeci Kemal Ekmekçi'nin de yaş günü için arkadaşlarının yaptığı şakadan rahatsız olduğu ve bu anların sosyal medyaya yansımasına sinirlendiği iddia edildi.

Yorumlar | 0
üye profil