Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ceren El Roman'dan boşanma açıklaması: Ayrılık kararı 5 ay önce alındı

Ceren El Roman'dan boşanma açıklaması: Ayrılık kararı 5 ay önce alındı

Rafet El Roman'la 2 yıllık evliliğini noktalama kararı alan Ceren El Roman ayrılık iddialarını doğruladı. Ceren El Roman 500 bin TL'lik tazminat istediği iddialarını ise yalanladı.

27.07.2016 12:22

İlk evliliğinden 3 çocuğu olan Rafet El Roman, Ceren El Roman'dan yeni bir bebek istemeyince kriz çıkmış, 27 yaşındaki eşi birlikte yaşadıkları Almanya'dan Türkiye'ye dönmüştü. Bu sebeple araları uzun zamandır açık olan çift ayrılık kararı aldı.

Ayrılık kararı 5 ay önce alındı
Ceren El Roman ise Mehmet Ali Erbil ile birlikte olduğu iddialarını yalanladı. Ayrılık kararının 5 ay önce alındığını vurgulayan El Roman, boşanmak için 500 bin TL'lik tazminat istediği iddialarını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile reddetti.

ceren el romandan boşanma açıklaması

İşte Ceren El Roman'ın yaptığı o açıklama:
"Son bir kaç gündür hakkımda yapılan asparagas haberleri dinlemekten yoruldum. Mehmet Ali Bey ailecek görüştüğüm, sevdiğim saydığım bir insandır. 'Yakalandılar' başlığı altında sunulan fotoğraf iftar sofrasında topluca çektirdiğimiz, hatta herkesin kameraya bakıp gülümsediği bir fotoğraftır, yakalanacak bir durum söz konusu değildir. Rafet ile olan evliliğim asla ve asla bu yalan haberlerden dolayı bitmiş değildir. 5 ay önce aldığımız ayrılma kararının bu konu ile ilgili yakından veya uzaktan alakası yoktur. Ve kimse kimseden maddi bir talepte bulunmamıştır. Başta Rafet olmak üzere, bütün ailem bu çıkan yalan haberlere derin üzüntü duyuyoruz."

ceren el romandan boşanma açıklaması

Tüm malları bölüşecekler
Ceren El Roman ile sosyal medyadaki bütün fotoğraflarını silen 47 yaşındaki Rafet El Roman ise geçtiğimiz günlerde 'Mahkemeye başvurduk, boşanıyoruz' açıklamasını yaptı. Almanya'da evlenen ve kanuna göre evlendikten sonra edindikleri tüm malları yarı yarıya bölüşmesi gereken ikilinin, ayrılık sonrası mal varlığı 'Alman usulü' olarak bölüşülecek.

Yorumlar | 2
üye profil
soner kayhan 2 yıl önce
iki insanı da zor duruma düşürecek haberler yapılması cok yanlış. biraz özel hayata saygı lütfen. Ceren hanımla Mehmet Ali'nin hiç bir ilgisi yok.. bu konuda açıklama yapıldı zaten.. alınan ayrılık kararına saygı duymak gerekir.
Cemil Kanlı 2 yıl önce
Bir ilişkide herşey yaşanabilir. Ceren ve Rafet El Roman'ı seviyoruz ve aldıkları karara da saygı duyuyoruz..