Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ceren El Roman'dan boşanma açıklaması

Ceren El Roman'dan boşanma açıklaması

Rafet El Roman'la 2 yıllık evliliğini noktalama kararı aldığı iddia edilen Ceren El Roman, ayrılık iddialarını doğrularken, '500 bin TL tazminat' iddiasını yalanladı.

27.07.2016 13:59

İlk evliliğinden 3 çocuğu olan Rafet El Roman, Ceren El Roman'dan yeni bir bebek istemeyince kriz çıkmış, 27 yaşındaki eşi birlikte yaşadıkları Almanya'dan Türkiye'ye dönmüştü. Bu sebeple araları uzun zamandır açık olan çift ayrılık kararı aldı. Ceren El Roman ise Mehmet Ali Erbil ile birlikte olduğu iddialarını yalanladı. Ayrılık kararının 5 ay önce alındığını vurgulayan El Roman, boşanmak için 500 bin TL'lik tazminat istediği iddialarını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile reddetti.

Ceren El Roman'ın yaptığı açıklama şöyle:"Son bir kaç gündür hakkımda yapılan asparagas haberleri dinlemekten yoruldum. Mehmet Ali Bey ailecek görüştüğüm, sevdiğim saydığım bir insandır. 'Yakalandılar' başlığı altında sunulan fotoğraf iftar sofrasında topluca çektirdiğimiz, hatta herkesin kameraya bakıp gülümsediği bir fotoğraftır, yakalanacak bir durum söz konusu değildir. Rafet ile olan evliliğim asla ve asla bu yalan haberlerden dolayı bitmiş değildir. 5 ay önce aldığımız ayrılma kararının bu konu ile ilgili yakından veya uzaktan alakası yoktur. Ve kimse kimseden maddi bir talepte bulunmamıştır. Başta Rafet olmak üzere, bütün ailem bu çıkan yalan haberlere derin üzüntü duyuyoruz."

Ceren El Roman'la sosyal medyadaki bütün fotoğraflarını 47 yaşındaki Rafet El Roman ise geçtiğimiz günlerde 'Mahkemeye başvurduk, boşanıyoruz' açıklamasını yapmıştı.

Yorumlar | 0
üye profil