Cengiz Kurtoğlu: Bıraksınlar bu egolarını çıkıp insanları mutlu etsinler

Cengiz Kurtoğlu, oğlu Orçun Kurtoğlu ile birlikte instagram'da bir canlı yayına katıldı. Kurtoğlu, katıldığı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Karantina döneminde canlı yayın yapan sanatçıların ücret almasını eleştiren usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu; "Bıraksınlar bu egolarını çıkıp insanları mutlu etsinler, yayınlara katılsınlar. Ne kaybedecekler. Sohbet edip insanları mutlu ediyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 16:40
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 16:43
Cengiz Kurtoğlu: Bıraksınlar bu egolarını çıkıp insanları mutlu etsinler

Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu sosyal medya platformu instagram üzerinden sunucu Palet Zengin’in canlı yayınına katıldı. Yayına oğlu  Orçun Kurtoğlu ile birlikte katılan Cengiz Kurtuğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgını sebebiyle herkesin evinde vakit geçirdiği şu günlere değinen Kurtoğlu, karantina döneminde canlı yayın yapan sanatçıların ücret almasını eleştirdi.

Cengiz Kurtoğlu canlı yayın sırasında yaptığı açıklamada; “Biz anamızın karnından sanatçı doğmadık. Bizi halk bugünlere getirdi. O yüzden ben kimseyi anlamak istemiyorum." dedi.

Kurtuğlu ayrıca "Bıraksınlar bu egolarını çıkıp insanları mutlu etsinler, yayınlara katılsınlar. Ne kaybedecekler. Sohbet edip insanları mutlu ediyoruz" cümlelerini sözlerine ekledi.