Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cengiz Çolak eski eşine geri döndü

Cengiz Çolak eski eşine geri döndü

Oyuncu Pelin Sönmez ile işadamı sevgilisi Cengiz Çolak 2014 yılının Mayıs ayında Amerika'da muhteşem bir düğünle evlenmiş ancak evlilikleri iki yıl sürmüştü. Daha önce Onu tanıdığımda 8 yıllık evliydim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kendisi evli olduğumu biliyordu, boşanmamı istedi. Eşimle anlaşmalı olarak 11 Nisan'da tek celsede boşandım. açıklamasında bulunan Çolak eski eşine geri döndü.

10.08.2016 12:09

Oyuncu Pelin Sönmez ile işadamı sevgilisi Cengiz Çolak 2014 yılının Mayıs ayında Amerika'da muhteşem bir düğünle evlenmiş ancak evlilikleri iki yıl sürmüştü. Daha önce "Onu tanıdığımda 8 yıllık evliydim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kendisi evli olduğumu biliyordu, boşanmamı istedi. Eşimle anlaşmalı olarak 11 Nisan'da tek celsede boşandım." açıklamasında bulunan Çolak eski eşine geri döndü.

Eski eşiyle barışıp tatile çıktıABD'de 2 yıl önce evlenen oyuncu Pelin Sönmez ile Cengiz Çolak'ın sessiz sedasız boşandıkları Ocak ayında ortaya çıktı. Cengiz Çolak, Sönmez'den önceki eşi Zeynep Hondu'ya tekrar geri döndü. Bodrum'da Hondu ile tatil yapan Çolak'ın birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmasıyla sürpriz birliktelik ortaya çıktı."Boşandığıma pişman oldum"
Çolak, daha önce "Pelin'le ortak sanatçı arkadaşlarımız vasıtasıyla Kıbrıs'ta tanıştım. Onu tanıdığımda 8 yıllık evliydim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kendisi evli olduğumu biliyordu, boşanmamı istedi. Eşimle anlaşmalı olarak 11 Nisan'da tek celsede boşandım. Bugün itibariyle boşandığıma pişman oldum zaten." açıklamasında bulunarak Zeynep Hondu'dan boşandığı için pişman olduğunu dile getirmişti. PELİN SÖNMEZ EVLENDİ

ESKİ EŞİ PELİN SÖNMEZ'İ ÇABUK UNUTTU PELİN SÖNMEZ CENGİZ ÇOLAK NEDEN AYRILDI

"PELİN SÖNMEZ İÇİN 8 YILLIK EVLİLİĞİMİ BİTİRDİM"

Yorumlar | 0
üye profil