Cenaze sonrası paylaşım yapan Oktay Kaynarca, gelen yorumu görünce çileden çıktı

1 Ekim günü hayatını kaybeden Tarık Ünlüoğlu'nun acı haberine en çok üzülen isimlerden birisi, aynı dizide rol aldığı oyuncu Oktay Kaynarca olmuştu. Oktay Kaynarca'nın cenaze sonrası yaptığı paylaşıma takipçisi tarafınadn gelen yorum, ünlü oyuncuyu resmen çileden çıkardı.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2019 12:19
Değiştirme Tarihi: 05.10.2019 12:19
Cenaze sonrası paylaşım yapan Oktay Kaynarca, gelen yorumu görünce çileden çıktı

Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi sonrası paylaşım yapan Oktay Kaynarca, bir takipçisinin "Ben en yakınım öldüğünde 1 ay kendime gelememiştim. Nasıl oluyor bu anlatsana abi biraz" yorumuna sinirlendi.

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, hayatını kaybeden yakın dostuTarık Ünlüoğlu'nun cenazesi sonrası çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Kaynarca "Ben sigara dumanının altında yana yana en sonunda" notuyla yaptığı paylaşımının altına gelen bir yorumu görünce çileden çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"RUH HASTASI"

Takipçisinin acısını çabuk unuttuğunu ima eden yorumuna sinirlenen Kaynarca "Sen ve senin gibi hadsiz terbiyesiz boş beleş ve ruh hastası bir kaç kişiye cevaben. Oku dangalak oku ki her haltı kendi bildiğiniz gibi yapmayanları linç etme,saldırma,başkalaştırma kültürünü biz yemedik yemeyiz öğren hatta kafana sok. Orada keyif yapıyorum gibi bilmem nerenle anlayıp,sözüm ona o ufacık zekanla laf soktuğun yer cenazemizin ardından taziye yaptığımız, sakinleşmeye çalıştığımız yer dangalak.. Şimdi sana tavsiyem insanlara o iğrenç enerjinle oturup laf yetiştireceğin yerde git bir iş bul" cevabını verdi.