Cemre Uyanık kimdir? MasterChef Cemre kaç yaşında, ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye yarışmacısı Cemre, bu akşam ekrana gelen programda yaptığı açıklamaları ve gözyaşlarına hakim olamaması nedeniyle merak konusu oldu. Peki, Masterchef Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapıyor? 

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 00:13
Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 00:19
Cemre Uyanık kimdir? MasterChef Cemre kaç yaşında, ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye eleme gecesinde duygusal anlar yaşandı. Yarışmaya bir kişinin daha veda edeceği programda Cemre Uyanık, sitemkar açıklamaları ve gözyaşlarına hakim olamaması nedeniyle izleyenleri etkiledi. Ve Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapıyor araştırmaya başladılar. İşte genç yarışmacı hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF CEM UYANIK KİMDİR?

27 yaşında olan Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katılıyor. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olan Cemre Uyanık, küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu mutfağına ilgi duyuyor. 

Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef'e katılma nedeninin kendini deneyimlemek olduğunu söyledi. 

MasterChef Türkiye'nin beşinci bölümünde Cemre Uyanık, yaptığı tatlıyla jüriyi ikna etti ve 14 yarışmacıdan biri olmaya hak kazandı.

CEMRE'DEN DUYGUSAL AÇIKLAMALAR