Cemiyetin ünlü ismi Aslışah Alkoçlar evleniyor! İşte müstakbel eşi...

Cemiyetin ünlü isimleri arasında yer alan Aslışah Alkoçlar, uzun süredir birlikteliğini sürdürdüğü erkek arkadaşı Kaan Demirağ ile evlilik kararı aldı. Çiftin pandemi nedeniyle nikahlarını 5 Şubat'a erteledikleri ve düğünün sadece aile arasında gerçekleşeceği iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2020 16:24
Değiştirme Tarihi: 07.12.2020 16:24
Cemiyetin ünlü ismi Aslışah Alkoçlar evleniyor! İşte müstakbel eşi...

Cemiyet hayatının genç isimlerinden Aslışah Alkoçlar, erkek arkadaşı Kaan Demirağ ile evleniyor. Mutlu çift flaş bir kararla ilişkilerini resmiyete dökme kararı aldıklarını belirtti.

Snob Magazin'in haberine göre, iş insanı Kaan Demirağ, geçtiğimiz hafta sonu sevgilisi Aslışah Alkoçlar'a romantik bir evlenme teklifinde bulundu.

Tek taş yüzükle evlilik teklif eden Demirağ'ın bu teklifi karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Alkoçlar, sevgilisine 'Evet' diyerek evlilik yolunda ilk adımı attı.

Çiftin düğünlerini ise pandemi nedeniyle 5 Şubat'a erteledikleri ve Four Seasons'ta aile arasında yalnızca 30 kişiyle gerçekleştirecekleri iddia edildi.

Aslışah Alkoçlar'ın evleneceği Kaan Demirağ'ın büyük bir servete sahip olduğu biliniyor. Demirağ, HD Group'un sahibi Demirağlar'ın oğludur. Aynı zamanda içerisinde HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın bulunduğu HD Group'un Genel Kurul Başkanlığı'nı yapmaktadır.