Cemil İpekçi, Bodrum'daki villasının kapılarını açtı!

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Bodrum'daki tarihi evinin kapılarını açtı. İpekçi villayı, avlusundaki 250 yıllık dev kaktüs nedeniyle aldığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 12:31
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 12:31
Cemil İpekçi, Bodrum'daki villasının kapılarını açtı!

Cemil İpekçi, Osmanlı mimarisine uygun döşediği Bodrum'daki 4 katlı villasının kapılarını bir magazin programına açtı. Avlusundaki 250 yıllık dev kaktüs için villayı aldığını söyleyen İpekçi, “Bu kaktüsten Bodrum’da yalnızca 2 tane var, biri bende. Kaktüs için evi 5 dakikada aldım" dedi. 

"ÇEVRE BAHÇELERDEN ÇALDIM" 

Çiçeklerinin bir gün açıp ertesi gün solduğunu belirten İpekçi, "Bu yüzden aşka benzetiyorum. Sardunyalarım da meşhurdur, hepsini çevre bahçelerden çaldım. 4 aydır mandalina, portakal, limon, nar, erik ağaçları altında oturup üretim yapıyorum. Kapım da herkese açıktır” diye konuştu. 

"AYLIK MASRAFIM O KADAR AZ Kİ"

“Bodrum’daki 1000 TL’lik şezlongların sorulduğu İpekçi, “Aylık masrafım o kadar az ki. Kaliteli ve ucuz yaşamayı iyi bilirim. Pazara gitmiyorum, şeftalinin kilosu olmuş 22 TL. Ayıptır! Lüks oteller ve siteler hiç bana göre değil. Görgüsüzlük gibi geliyor. Meyve ve sebzemi köylerden alıyorum. Köy kahvem var, bir çay 2, kahve 5, tost 7 TL. Portatif şezlongumu, termos, sandviç ve meyvemi alıp halk plajında keyif yapıyorum. Canım döner, kebap isterse de çarşıya inip esnaf lokantasında yiyorum" açıklamalarını yaptı. 
Haber ile ilgili metin girin!.