Cemil Hadi Bulut kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Cemil Hadi Bulut hakkındaki bilgiler

Cemil Hadi Bulut kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yeni bölümünde kör eleme turunda sahne alan Cemil Hadi Bulut, performansıyla dikkat çekti ve 3 jüriyi de döndürmeyi başardı. Peki, Cemil Hadi Bulut kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2021 22:10
Değiştirme Tarihi: 27.11.2021 22:10
Cemil Hadi Bulut kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Cemil Hadi Bulut hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Cemil Hadi Bulut, 9. bölümde sahnedeki performansı ile üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Cemil Hadi Bulut hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, Cemil Hadi Bulut kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE CEMİL HADİ BULUT KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Cemil Hadi Bulut, yarışmaya Bursa’dan katılıyor. Aslen Elazığlı. 32 yaşında. 10 senedir öğretmenlik yapıyor. Orta okul ve üniversite zamanında korolarda yer almış.

HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Cemil Hadi Bulut, “YÜKSEK MİNAREDE KANDİLLLER YANAR” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla üç jüri üyesini döndürdü. İlk turu geçen Cemil Hadi Bulut, Beyazıt Öztürk’ün takımına katıldı.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin