Cemal Can kimdir? Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven'den O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 performansı 

Yılbaşı denince akıllara ilk gelen program olan O Ses Türkiye, bu yılda birbirinden ünlü isimleri konuk ediyor. O Ses Türkiye Yılbaşı programına konuk olan Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven söylediği şarkıyla ve sahne performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi şimdiden başardı. Yılbaşında Tv8'i açan birçok izleyici O Ses Türkiye Yılbaşı programında Murat Boz'un Janti isimli parçasını söyleyen Cemal Can ile internette aratma yapan birçok kişi; Cemal Can kimdir? Cemal Can Canseven kaç yaşında? Cemal Can Canseven yaşı kaç? Cemal Can hangi dizide oynayacak? Cemal Can Exxen programı hangisi? gibi soruların yanıtlarını merak etti. 

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 13:38
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 13:38
Cemal Can kimdir? Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven'den O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 performansı 

Survivor 2020 Ünlüler Gönüller şampiyon Cemal Can, O Ses Türkiye Yılbaşı programında şarkı söyleyen isimler arasında yer aldı. Birçok kişi O Ses Türkiye'de gördüğü Cemal Can Canseven'in hayatına dair bilgileri merak etti. Fragmanı izleyip sonrasında yeni bölümde Cemal Can'ı görenler 'Cemal Can şarkı' yazıp internette arattı. Öte yandan Cemal Can ile ilgili başka bilgiler de merak edildi. Peki Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, ne yapıyor, nereli? Ayrıntıları haberin devamında öğrenebilirsiniz...

O Ses Türkiye Yılbaşı konuğu olan Cemal Can Canseven, programda Murat Boz'un ünlü şarkısı Janti'yi söylecek. Cemal Can son zamanlarda, Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak (yarın) yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformunda ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ile bir İşte Bu Benim Masalım dizisinde başrolü paylaşacak. 

O Ses Türkiye Yılbaşı programında Cemal Can Canseven'in yer almasıyla birlikte akıllara bir de Survivor'da şampiyon olan Cemal Can'ın adadaki günleri geldi. Birçok kişinin Survivor'dan hatırladığı Cemal Can ile internette 'Cemal Can Canseven yaşı kaç, mesleği ne, kimdir, nerelidir? gibi aratmalar yaptı. 

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ? MESLEĞİ NE?

Annesi Rize'li, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can 24 yaşında, İzmir doğumlu. Kendisinden 9 yaş büyük, "küçük annem" dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.