Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya çiftinden Demet Akalın'a cevap geldi: Haber vereceğiz

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz'ın stand up şovunu izlemeye giden Demet Akalın kameralara Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı ile ilgili yorumda bulunmuştu. Demet Akalın'ın "Cem ve Serenay Sarıkaya'yı ben zaten çok yakıştırıyorum. Serenay'ı, Cem'i de ayrı ayrı çok seviyorum. Evlenirseler sahneye bedava çıkarım." sözlerine Cem Yılmaz'dan sürpriz cevap geldi.

Yayınlanma Tarihi: 14.03.2020 12:24
Değiştirme Tarihi: 14.03.2020 12:25
Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya çiftinden Demet Akalın'a cevap geldi: Haber vereceğiz

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile sevgilisi Cem Yılmaz, önceki akşam Levent'teki bir mekanda yemek yedi. Sarıkaya, komedyen sevgilisi Cem Yılmaz'ı Aydan Şener'in kızı ve 'Medcezir' dizisindeki rol arkadaşı Ecem Akbin ile tanıştırdı. Çıkışta neşeli halleriyle dikkat çeken çift, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

DEMET AKALIN'A YANIT: HABER VERECEĞİZ

Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın, "Serenay ile Cem evlensin bedavaya sahne alırım" açıklamasını hatırlatan muhabirlere "Haber vereceğiz" şeklinde yanıt verdi. Yaz aylarında evlenecekleri konuşulan çiftten Cem Yılmaz, çıkan haberleri, "Bizim haberimiz yok. Serenay senin haberin var mı?" diyerek yalanladı. İkili, daha sonra Cem Yılmaz'ın yeni satın aldığı lüks aracına geçerek evlerinin yolunu tuttu. Popçu Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Okan Kurt, Deha Bilimlier ve Aslı Bilimlier ile birlikte Cem Yılmaz'ın stand-up şovunu izlemişti. 

Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile yaşadığı ilişkisi hakkında konuşan Demet Akalın, konuyla ilgili "Ben ikisini zaten hep yakıştırıyorum. Serenay'ı da çok seviyorum, Cem'i de çok seviyorum. Evlenirlerse sahneye bedavaya çıkarız." sözlerini sarf etmişti. (Habertürk)