Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cem Yılmaz'ın sözlerine Sinan Akçıl'dan cevap geldi!

Cem Yılmaz'ın sözlerine Sinan Akçıl'dan cevap geldi!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde gazetecilerin kendisiyle ilgili sorusuna Cem Yılmaz'ın verdiği "Sinan kim kardeşim?" cevabıyla ilgili konuştu.

09.12.2016 10:58

Sinan Akçıl, önceki gece Nişantaşı’nda hizmete giren Sebastian adlı gece kulübünün açılışında konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen şarkıcıya, adı bir dönem eski aşkı Ebru Şallı’yla anılan Cem Yılmaz hakkında sorular yöneltildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz günlerde “Fuerza Bruta” adlı gösteriyi izlemeye giden Yılmaz’a çıkışta “Sinan Akçıl da içerideydi, gördünüz mü?” diye sorulmuş, ünlü komedyen “Sinan kim kardeşim?” diye yanıt vermişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Akçıl, Yılmaz’ın o yanıtı hatırlatıldığında şöyle dedi: “Öyle dememiş adam ya. Adam o panikle anlamamış. Bunlar çok önemli değil. Herkes beni tanımak zorunda değil.”

Sinan Akçıl, Justin Bieber’ın eski aşkı Alexandra Rodriguez’le ilişkisini de görüşemedikleri için bitirdiğini söyledi: “Amerika ile arada çok saat farkı var. İlişki yürütmek çok zor. O Justin Bieber’ı terk etmişti. Bizde tam tersi oldu, ben terk ettim.”

Yorumlar | 0
üye profil