Cem Yılmaz'ın filminde oynamak istiyorum

Cem Yılmaz'ın filminde oynamak istiyorum
Yayınlanma Tarihi: 28.03.2017 12:05 | Değiştirme Tarihi: 30.03.2017 14:02

Kadir Çöpdemir, verdiği röportajda Cem Yılmaz'ın sinema filminde oynamak istediğini dile getirdi...

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü radyocu ve oyuncu Kadir Çöpdemir oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı canlı yayında Kadir Çöpdemir,  Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

Kadınlar hayal kırıklığına uğradı

Radyoda çalışırken kadınların kendisini uzun boylu, kıvırcık saçlı olarak hayal ettiklerini ancak daha sonra kendisini tanıdıkça hayal kırıklığı yaşadıklarını söyleyen Kadir Çöpdemir “ Beni radyodayken uzun boylu kıvırcık esmer birisi olarak hayal ediyorlarmış. Hayal kırıklığı yaşayanlar çok olmuş. Bekledikleri gibi birisi değildim ama evlerinin abisi oldum” dedi.

Pascal’da şeytan tüyü var

4 yıldır beraber radyo programı yaptıkları Pascal Nouma’da şeytan tüyü olduğunu söyleyen Kadir Çöpdemir “ Pascal’da şeytan tüyü var. Beraber söyleşilere imza günlerine gidiyoruz. Herkes onunla ilgileniyor benimle ilgilenen olmuyor. Bence Türkiye’de Pascal’dan başka bu kadar çok sevilen yabancı futbolcu olmadı” dedi.

kadir çöpdemir

Cem Yılmaz’ın filminde oynamak istiyorum

Cem Yılmaz’la çalışmak ve filmlerinde yer almak istediğini söyleyen Kadir Çöpdemir “ Çalışmak istediği isimlerden birisi Orhan Gencebay’dı ve çalıştım. Cem Yılmaz ile çalışmak istiyorum. Filminde kıyıda köşede bir rol alsam yeterli bana” diye konuştu.

Kadınlar beni unutamaz

Hayatına giren kadınların kendisini unutamadığını ve birde en iyi lokantalarda fotoğrafının olduğunu söyleyen Kadir Çöpdemir “ Hayatıma giren kadınlar beni komik olmamdan dolayı unutamıyor. Birde Türkiye’nin en iyi lokantalarının çoğunun duvarında resmim var. Bir kadınlarda birde lokantalarda izimi bırakıyorum” dedi.

Kızlar beğenmiyor diye traş oluyordum

Gençlik zamanlarında mahalledeki kızların kendisini sakallı beğenmediğinden dolayı yıllardır traş olduğunu söyleyen Kadir Çöpdemir “ Yıllardır kızlar beni sakallı beğenmiyorlar diye pazar günleri bile sakal traşı oluyordum. Sakal moda olunca uzatmaya başladım” diye konuştu.

Beyazı geçmek imkansız

Kendisine gelen Talk Show programlarına karşı artık mesafeli olduğunu ve Beyazıt Öztürk dışında başkasının bu işi çok fazla istikrarlı yapamadığını söyleyen Kadir Çöpdemir “ Kanallar Talk Show’ları Beyaz’ın karşısına koyuyorlar. Beyazı geçmek zaten imkansız bundan dolayı show programlarına karşı artık mesafeliyim” dedi.

Fransa'ya İstiridye yeme turları düzenliyoruz

İstiridyeyi çok sevdiğini ve yakın arkadaşlarıyla Fransa'ya İstiridye yeme turları düzenlediğini belirten Kadir Çöpdemir “ İstiridyeyi çok seviyorum. Bazen 3 günlüğüne arkadaşlarımla Fransa’ya tur düzenleyip istiridye yemeye gidiyoruz. Çok keyifli geçiyor.” diye konuştu.

Avukat olmayı çok istedim

Çocukluğunda itibaren avukat olmayı çok istediğini ve resimlerde kendisini cübbeli olarak çizdiğini anlatan Kadir Çöpdemir “Rahat bir iş yapıyoruz. İnsanlar madende sabahtan akşama kadar çalışıyor, doktorlar saatlerce ameliyat yapıyor.Biz sadece konuşuyoruz. Eğer radyocu olmasaydım avukat olmak isterdim. Çocukken resimlerde kendimi hep avukat cübbesiyle çizerdim” dedi.