Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan flaş yanıt!

Gelen son dakika haberine göre, Cem Yılmaz, Twitter hesabı üzerinden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için moral ve motivasyon gecesi yapılması çağrısında bulunmuştu. Cem Yılmaz'ın bu çağrısına Bakan Koca'dan yanıt gecikmedi.

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2020 22:51
Değiştirme Tarihi: 21.10.2020 22:51
Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan flaş yanıt!

Ünlü oyuncu Cem Yılmaz tarafından bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya flaş bir çağrı yapılmıştı. Cem Yılmaz pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için moral ve motivasyon gecesi düzenlenmesini istemiş, hatta böyle bir gece düzenlenirse hiç bir ücret talep etmeden dahil olabileceğini belirtmişti. Cem Yılmaz'ın bu çağrına Bakan Koca'dan yanıt gecikmedi.

İşte Cem Yılmaz'ın çağrısı:

- Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza önerimdir. Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim.

- Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Doktorlarımız, hemşire kardeşlerimiz ve tüm sağlık emekçileriyle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz. Umudum bu.

Haber ile ilgili metin girin!.