Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aynı fotoğraf karesinde!

Cem Yılmaz'ın Defne Samyeli'den ayrıldıktan sonra gönlünü Serenay Sarıkaya'ya kaptırdığı iddia edilmişti... Cem Yılmaz'ın Serenay'ın hesabını gizlice takip etmesi ve fotoğraflarına dalıp gitmesini itiraf edişi, magazin gündemien damga vurmuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2020 10:36
Değiştirme Tarihi: 04.02.2020 10:36
Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aynı fotoğraf karesinde!

Serenay Sarıkaya'nın iddialar karşısında sessiz kalması, aşk haberlerini güçlendirmişti. Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya arasındaki aşk iddiaları tam durulmuştu ki, ikilinin birlikte yer aldığı kare sosyal medyay damga vurdu.

Bir buçuk sene aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Defne Samyeli ile Cem Yılmaz, ani bir kararla ilişkilerini noktaladı. Çiftin ilişkisinin bitmesinde sebep olarak da Serenay Sarıkaya gösterildi. Haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamayarak sessiz kalan ikili, ilk kez aynı karede yer aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Alice Müzikali'nin 50. oyunu için verilen davete katıldı. Haklarında çıkan haberlere aldırış etmeyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya; Ezgi Mola, İbrahim Selim, Şükrü Özyıldız ve Enis Arıkan'la fotoğraf çektirdi. Başta ilişki yaşadıklarını inkar eden ikilinin pozları sosyal medyaya damga vurdu.