Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cem Yılmaz eski eşine el uzatmadı!

Cem Yılmaz eski eşine el uzatmadı!

Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal'in denizden dubaya çıkması için yardımcı oldu. Ünlü şovmen, aynı yere çıkmakta zorlanan eski eşi Ahu Yağtu'yu ise kendi haline bırakıp sohbete daldı.

28.06.2016 12:34

Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal'in denizden dubaya çıkması için seferber oldu. Ünlü şovmen, aynı yere çıkmakta zorlanan eski eşi Ahu Yağtu'yu ise kendi haline bırakıp dostlarıyla sohbet etti.

OĞLU VE ESKİ EŞİYLE TATİLDETatiline eski eşi Ahu Yağtu ve 3 yaşındaki oğlu Kemal'le Bodrum Göltürkbükü'ndeki milyonluk villasında devam eden Cem Yılmaz, önceki gün Bitez Sarnıç Beach'te objektiflere yansıdı.

Ahu Yağtu ve oğlu ile denizdeki şişme duba üzerinde eğlenceli anlar yaşayan Yılmaz'ın keyfi yerindeydi. Duba üzerinde zıplayarak etrafa gülücükler saçan Kemal ise tatilcilerin ilgi odağı oldu.

DUBAYA ÇIKMAKTA ZORLANDI;Baba-oğul eğlenirken Ahu Yağtu ise tek başına denizden çıkmaya çalışıyordu. Şişme duba üzerine çıkmak için epey çaba sarf eden Yağtu'nun içinde bulunduğu sıkıntılı durum yüzünden okunuyordu.

SOHBETE DALDIEğlence öncesinde oğlu Kemal'e denizden çıkması için yardım eden Cem Yılmaz'ın eski eşine elini uzatmak yerine arkasını dönüp duba üzerinde sohbete dalması şaşırttı. (Haberler.com)

Yorumlar | 0
üye profil