Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cem Yılmaz, Doktorunun Kızının Nişanına Katıldı

Cem Yılmaz, Doktorunun Kızının Nişanına Katıldı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, özel doktoru Prof.Dr. Ali Şehirlioğlu'nun kızının Bolu Abant'ta düzenlenen nişan törenine katıldı, genç çiftin nişan yüzüklerini taktı.

13.11.2016 13:19

Cem Yılmaz, özel doktoru Prof.Dr. Ali Şehirlioğlu'nun kızının Bolu Abant'ta düzenlenen nişan törenine katıldı, genç çiftin nişan yüzüklerini taktı.Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu'nun kızı İsmihan Şehirlioğlu ile Ömer Çağıl Küçükel çifti için Abant Tabiat Parkı'nda bulunan Büyük Abant Oteli'nde nişan töreni düzenlendi. Nişan töreni için otelin balo salonu ve göl kenarında bulunan restoranı nişan için özel olarak hazırlandı. Şehirlioğlu Ailesi tarafından nişanın yapılacağı otel davetlilere ayrıldı.

YÜZÜKLERİNİ CEM YILMAZ TAKTI

Nişan törenine Şehirlioğlu ve Küçükel çiftinin yakınları ile seçkin davetliler katıldı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'da özel doktoru olan Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu'nun kızının nişanına katılarak genç çiftin göl üzerindeki iskelede yüzüklerini taktı. Ünlü sanatçı Ege'nin sahne aldığı gecede davetliler doyasıya eğlendi. Davetliler ile otel çalışanları Cem Yılmaz'a yoğun ilgi göstererek fotoğraflar çektirdi.

Yorumlar | 0
üye profil