Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cem Yılmaz'dan teröre lanet paylaşımı!

Cem Yılmaz'dan teröre lanet paylaşımı!

İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleştirilen alçak saldırılar sonrası ünlü isim Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla terörü lanetledi.

12.12.2016 18:49

İstanbul Beşiktaş'ta 44 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına  kimse sessiz kalmıyor. Özellikle sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüyor. Bu tepkilerden biri de Cem Yılmaz'dan geldi. Ünlü isim Twitter hesabından yaptığı paylaşımla İstanbul'daki hain saldırılara tepkisini böyle gösterdi: "Teröre, insanı hiçe sayan bu kafaya lanet olsun. Böyle acılarda sessiz kalmak her şeyi anlatır sanıyorum ama olmuyor. Allah sabır versin."Haber ile ilgili metin girin!.

Tarkan da teröre böyle sitem etmişti
Megastar Tarkan da hain saldırılarla ilgili Facebook hesabında şunları yazmıştı: "Kelimeler acımı ifade etmeye aciz ve yetersiz kalıyor artık. Ne kadar üzgün olduğumu, içimin nasıl sızladığını, yandığını anlatamam. Ne zaman bitecek bu ölümler? Ne zaman kavuşacağız huzura? Ne zaman güne umutla uyanacağız? Yazıktır bu ülkeye, yazıktır bu millete. Bu hain saldırı sonucunda hayatını kaybeden onca masum insanın aile ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyor, terörü bir kez daha lanetliyorum." 
Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil