Cem Yılmaz'dan tek cümlelik evlilik açıklaması: Haberim olursa evlenmem, evlensem haberim olur

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişkisi doludizgin ilerleyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 'evlilik' iddiarına esprili bir yanıt verdi. 'Haberim olursa evlenmem, evlensem haberim olur.' diyen Cem Yılmaz'ın, koronavirüs salgını sonrası aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya ile evleneceği öne sürülmüştü. 

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2020 20:33
Değiştirme Tarihi: 07.05.2020 09:22
Cem Yılmaz'dan tek cümlelik evlilik açıklaması: Haberim olursa evlenmem, evlensem haberim olur

Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz hakkında evlilik iddiaları birçok haber sitesinde yer almış, akıllara Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz evleniyor mu? sorusu gelmişti. İkilinin, koronavirüs salgını sonrası evlenecekleri iddia edilmişti. Cem Yılmaz'dan konuyla ilgili tek cümlelik açıklama geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Koronavirüs salgını nedeniyle günlerdir evde olan Cem Yılmaz, karantina günlerini sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte geçiriyordu. Bir magazin programında, Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya önünde diz çökerek evlenme teklifi ettiğe ve ikilinin salgın sonrası evlenecekleri iddia edilmişti.

Cem Yılmaz, bu haberlere yanıt niteliğinde bir paylaşımda bulundu. "Haberim olursa evlenmem, evlensem haberim olur." diyen Cem Yılmaz'ın paylaşımına kısa sürede yüzlerce beğeni ve retweet geldi.